Gebeliğe Hazırlık 2022 Haziran Ayı Gebelik Planlayanlar 🫂🎊🎉

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kuzummm hayırlı uğurlu olsun inşallah. Ben sana demiştim dimi çok net belli olmuş yarın dimi doktor kontrolun? Hayırlı haberler ile gel inşallah. Bu arada sessiz sedasız çalışmalar işe yaramış
Stressiz oldu biraz ondan bir de gynoseed jel kullandım o da etkili oldu muhtemelen. Yarın aile hekimine gideceğim salı da artış için gideceğim haftaya cuma da dr uma randevu aldım memlekete gitmeden bi görüneceğim 4+4 te de pek bir şey göremez ama

Eee ben temmuz topiğini açtım dayanamadım becerebildim inşallah @miresl @Fang @leRonthavan unuttuğum arkadaşlarım varsa Thread '2022 TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR ' 2022 TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR
Hemen geliyoruz
Ahahahah kandıramazsınız beniiiiii @miresl kız yok sabah agrı girdi olcam ddim geri gitti bekleyeyim olcaksa gelir ztn
Yap yap yap yap yap valla bütün gün başının etini yeriz hadi yap yaa hadi sen bi test yapta bende o umutla mfk ürünlerimi kullanayım

Eveeet öyle bi totem vardı ama ben bozabilirim, bilmiyorum çünkü tedavisiz pek mümkün değil bi de ilişki de olması gereken günler olmadı. Yine de mucizelere inanıyoruz keşke anneler grubunda da birlikte olabilseydik...

Her şeyi denedik, bi de o jeli mi denesek acaba?

İnşallah bu ay benimde gelir ayni zamanda kaybetmiştik hepimiz

Tamam çok tşk ederim öğleden sonra gideceğim dua edermisiniz benim için çok saolun:)

O jeli çok merak etdim

İnşallah bu ay benimde gelir ayni zamanda kaybetmiştik hepimiz
Evet canım seninde üçüzler vardı ( Rabbim seninkini de çifter çifter versin inşallah hepimiz boşluğumuzu dolduralım. Ben inanıyorum olacak inşallah seninde Temmuzda. Topiğin sana uğurlu gelecek. Bu çok oluyor biliyorsun

Dış gebelik de idrarda çıkıyor canım benim. Hatta benim ameliyatla aldılar sol tüpümü ameliyattan 1 hafta sonra bile testte çıkmıştı.

İnşallah inşallah canım coook istiyorum Allah biliyor.

Canım benim inşallah sağlıklı bir şekilde ilerler süreç yarın kana gideceğim hayırlı haberler vermek nasip olsun inşallah ardımdan geleceksiniz
İnşallah kuzum yanlız ben 3 gün erken adet oldum kanamam var 27 ci gün bugün ben adetin 11 ci günü yumurtlamistim ilkkez erken olmamda normal

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…