Gebeliğe Hazırlık 2022 Haziran Ayı Gebelik Planlayanlar 🫂🎊🎉

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Nefret ediyorum bu negatif testlerden. Hayırlısı canım üzülme desem de üzülüyor insan 😔 ama yine de kan ver icin rahat etsin 😍
Yok benim üzüntüm negatif diye değil ya kötü bir şey varsa diye tedirginim birkaç saate gidip kan vereceğim bakalım belli olur az çok

Nefret ediyorum bu negatif testlerden. Hayırlısı canım üzülme desem de üzülüyor insan 😔 ama yine de kan ver icin rahat etsin 😍
Yok benim üzüntüm negatif diye değil ya kötü bir şey varsa diye tedirginim birkaç saate gidip kan vereceğim bakalım belli olur biraz

4 gün az değil bence varsa çıkar 😍
Bence 1-2 gün daha bekle canım bidaha kan verme olmazsan tekrarlarsın benim yumurtlamadan sonra suan 18. Günüm hala olmadım mesela iğne sonrası 18 deyim benimde agrılarım geldi bugün ama geçti gelen giden yok 1-2 gün daha sabret bence
Yaa haftaya kulağımdan amelîyat olacağım. Kardeşim başka şehirden gelecek onun için. Eğer varsa ameliyat etmezler büyük ihtimalle en azından kardeşimin gelişini de iptal ederim diyordum boşuna gelmesin diye o yüzden acaba çıkar mı yarın diye sorayım dedimmm

İnşallah testi size attıktan sonra bir çizgi belirdi yapalı 10 dk olmamıştı ama gözle bile zor görünüyor.
Benimde yaptığım 2 test geçen hafta öyleydi sonra birdaha yapmadım adetimde 4 gün gecikti pazartesi kan verdim 1.20 çıktı yükselir dediler kan sayımlarım düşük olduğu için snde biraz bekle bence

Ay günaydın ben etiketli değilim ama böyle test sonuçları görünce çok heyecanlanıyorum hajsjskdkd hadi hayırlı olsun bence simdideeennn 😍😍😍
Valla aklıma gelenleri etiketledim canım ayrı gayrı yok tabi ki her şeyi her duyguyu hep birlikte yaşıyoruz en yakınlarımızın bile haberi olmadan 🥰 daha samimi bir ortam olamaz heralde . Amin canım çok sağol

Günaydın canım bende de ne gelen vaar ne giden göğüs ağrımdan ara sıra oluşan bel ağrısı ve akıntı dışında hiçbişi yok ve gecikmenin 4.günü bugün
Bendede iki gündür cok akıntı var kuzum ama ben ümitlenmiyorum bugün ve yarında olmazsam ümitlenicem sen test yapmısmıydın

Valla aklıma gelenleri etiketledim canım ayrı gayrı yok tabi ki her şeyi her duyguyu hep birlikte yaşıyoruz en yakınlarımızın bile haberi olmadan 🥰 daha samimi bir ortam olamaz heralde . Amin canım çok sağol
Ayyyy evettt kesinlikle benim de varsa eğer ilk siz duyacaksınız ahjsjdjd belki kocamdan bile önce 😍😂😂😂

Bendede iki gündür cok akıntı var kuzum ama ben ümitlenmiyorum bugün ve yarında olmazsam ümitlenicem sen test yapmısmıydın
Benim valla ümidim kalmadı ben geçen hafta test yptım 2 tane çok silik çıktılar pazartesi rahatsızlandım salgına yakalanmışım doktorlar ilaç vermeden önce tahlil yaptılar kan değerlerim çok düşük olduğu için 1.20 çıktı geciktiğini söyledim kadın doğuma görün cuma günü dediler yükselme oranı yüksekmiş o yüzden ağrı kesiici bile vermediler. Yarın kontrolüm var sabah belli olcak işte ama asla ümidim yok yani

X