Gebeliğe Hazırlık 2022 Haziran Ayı Gebelik Planlayanlar 🫂🎊🎉

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Valla ben 12 sene devlet Hastanesi'nde çalıştım..başka doktorları diyemem..Türkiye'de daha iyi..ama kadın doğum doktorlar orda daha çok konuşuyor hastayla..anlatıyor..sonuna kadar gidiyor doktor..burda kaç tane doktor değişdim..hepsinin en son sözü ya aşılama ya tüp bebek😒
Doğrudur kuzum bana da rahim filmi dedi bakalım nasıl olacak

Yaa bu Artı med bende hiç kuruma çizgisi bile cıkartmamıştı vicdansız 🤣🤣
Benim bu ay yaptıklarımın hepsi kuruma çıkardı. Artimed de dahil zaten en cok artimed yaptım. Sonra bebetime yaptım ilk idrarla anında silik çıkardı aksam üzeri tekrar yaptim bu sefer daha koyu çıktı 5 saniye icinde cok sevindim tabi dedim hamileyim 😂 kan verdim 1.20 shdhdhd 2 gün sonra da adet oldum zaten 🥴 miraclebeyb miraclebeyb sahittir ne çekti kadin benle ahdhhsh

Evet canım benim öyleydi 3 gebeliğimde de sadece ilk gebeliğimde kızımda yani çok şiddetliydi ağrılarım diğerleri hep hafif geçmişti
Yaa öyle miii. Olabilir diyorsun yani. Ya bir de hem regl ağrısına benziyor hem de benzemiyor gibi de yani ara ara batma da oluyor biraz ağrıyor sonra geçiyor ara ara ağrıyor böyle ve üç dört gündür bu şekilde. Bugün bat günüm üç dört gün önce başladı ve ben regl olacağım dedim hatta kesin çünkü ağrı gelir ben direkt adet olurum. Dört gündür bekliyorum olmadım şaşırdım. Bugün de olmadım. Yarın da olmazsam bakacağım belki bu gece olur. Olmazsa cuma tekrar gideceğim kan veririm bakalım yaaa inşallah vardır. Bir de bana garip gelen normalde regl olacagimda böyle dışardan geldikten sonra sütyeni çıkarırım göğüslerim inanılmaz ağrır uçları vs de. Şu an hiçbir şekilde yok hatta şaşırdım bugün dışardan gelince

Kızlar bana bir yol gösterin test mi tekrarlayım kan mı vereyim bekleyim mi leke var gibi yok gibi bata 4 gün kaldı tüm testler negatif adette sökülmedi sabahtan beri dış gebelik geçirdiğimde de kimyasalda da her şey böyle başladı aşırı tedirginim kimyasal o kadar umrumda değil ama dış gebelik olup aynı şeyleri yaşamaktan çok korkuyorum.
Huhu kızlar beni gören var mı
bitliKedi bitliKedi Mucizemmm16 Mucizemmm16 miraclebeyb miraclebeyb G Gzmyts53 A ad000
S sultansultan90

Son düzenleme:
Kuzum kötü düşünme bir kaç gün daha bekle derim eger lekelenmen devam ederse kan verirsin
Öyle mi diyorsun o zaman sabah bir tane daha test yapayım bu sefer ilk idrarla valla eşimde teker teker getiriyor testleri söyleyeyim şimdi gelirken bir daha getirsin

Allah korusun kuzum kötü düşünme testler negatifse kan versen daha iyi olur sanki net olarak sonuç öğrenirsin ama bizede haber et
Ederim zaten o kadar kötü tecrübeden sonra kimseye bir şey söylemiyorum tedirgin etmemek için bir test yapayım sabah duruma göre gidip kan vereyim o zaman

Yaa öyle miii. Olabilir diyorsun yani. Ya bir de hem regl ağrısına benziyor hem de benzemiyor gibi de yani ara ara batma da oluyor biraz ağrıyor sonra geçiyor ara ara ağrıyor böyle ve üç dört gündür bu şekilde. Bugün bat günüm üç dört gün önce başladı ve ben regl olacağım dedim hatta kesin çünkü ağrı gelir ben direkt adet olurum. Dört gündür bekliyorum olmadım şaşırdım. Bugün de olmadım. Yarın da olmazsam bakacağım belki bu gece olur. Olmazsa cuma tekrar gideceğim kan veririm bakalım yaaa inşallah vardır. Bir de bana garip gelen normalde regl olacagimda böyle dışardan geldikten sonra sütyeni çıkarırım göğüslerim inanılmaz ağrır uçları vs de. Şu an hiçbir şekilde yok hatta şaşırdım bugün dışardan gelince
Kuzum inşallah bebiştir test yapmış mıydın ben öğrendiğim gün bile deli gibi kasık bel bacak ağrısı yaşıyodum hatta annem söyledi inanmadım test yaptım silikti sonra bi daha eşime test aldırmıştım yapmıştım

Benim bu ay yaptıklarımın hepsi kuruma çıkardı. Artimed de dahil zaten en cok artimed yaptım. Sonra bebetime yaptım ilk idrarla anında silik çıkardı aksam üzeri tekrar yaptim bu sefer daha koyu çıktı 5 saniye icinde cok sevindim tabi dedim hamileyim 😂 kan verdim 1.20 shdhdhd 2 gün sonra da adet oldum zaten 🥴 miraclebeyb miraclebeyb sahittir ne çekti kadin benle ahdhhsh
Kız bende hiç çıkmadı kuruma bile bebetime da da hiç şaşmadı hiç bir testimde😂 sadece Artı med erken gebelikte silik çizgi gördüm ama tabi gebe değildim ne yazıkki 😂😂😂 kıyamam inşallah çok bekletmeden gelir bebişin kuzum ❤❤🤲🏻

X