Gebeliğe Hazırlık 2022 Haziran Ayı Gebelik Planlayanlar 🫂🎊🎉

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Devlet doktorum bana hiçbir şey yapmadı 3 ay inofolic combi kullan dedi sadece ozeldekiler genelde direk baslatiyo bana öyle oldu
Bende bu ay son kez kendim denicem ondan sonra doğru doktora 🥴 bi baksin ne var ne yok eşim de gidecek inşallah gerek kalmaz

Bende bu ay son kez kendim denicem ondan sonra doğru doktora 🥴 bi baksin ne var ne yok eşim de gidecek inşallah gerek kalmaz
Gerek kalmayacak inşallah rabbim gobusunu doldursun biz gitmiştik kızıma hamile kalmadan önce eşimde bende saglikliydik ama 11 ay sonra kızıma hamile kaldım sanırım sitres yaptığımız için gecikiyo benim sağlık sorunum yok şuan mesela gene yok gene yok

Gerek kalmayacak inşallah rabbim gobusunu doldursun biz gitmiştik kızıma hamile kalmadan önce eşimde bende saglikliydik ama 11 ay sonra kızıma hamile kaldım sanırım sitres yaptığımız için gecikiyo benim sağlık sorunum yok şuan mesela gene yok gene yok
Ya bende en son martta gitmiştim hic bi sorun yok demisti 🤷🏻‍♀️ ne bileyim olmadı hala

Al ama öyle deme kız iyiymiş He 😅
Valla mı kız bu ay olmazsa alır denerim 4 gün kaldı kız bugün daha kendimi bayilcak gibi hissediyorum ama böyle sanki adet olcak gibide bı hal sancı var sol taraftan gelen bugün sabah peceteye silince leke geldi avuç içi kadar daha gelen giden olmadı az öncede iç çamaşıra nokta kadar sarımtırak leke gelmiş noluyo la

Valla mı kız bu ay olmazsa alır denerim 4 gün kaldı kız bugün daha kendimi bayilcak gibi hissediyorum ama böyle sanki adet olcak gibide bı hal sancı var sol taraftan gelen bugün sabah peceteye silince leke geldi avuç içi kadar daha gelen giden olmadı az öncede iç çamaşıra nokta kadar sarımtırak leke gelmiş noluyo la
Alla allla yorma kendını cok belkı yerleşme felandor kız al iyidir pekmez

Kuzum geçen ay mfk ballardan kullanmıstım plus cıkarmısya o değil eskisini bu ay eş paketi kullandım onun dısında agrı ürünü var sedare enfeksiyon için almıstım bir kere kasıntım olmustu duruyo evde saç için aldım ürününü ev mfk doldu mübarek 🤣🤣🤣
Sen çok kullanmışsın..ondan inanmıyorsun artık..valla bende aşılamaya hiç inanmıyorum..mecbur bunu denicem..Sen birde hormonal çok kullandın..ben senin gibi bu kadar devam etmek istemedim..yani gördüm bütün doktorlar aynı sözü diyor..sanki içimden bir ses geldi ki yorma kendini bu doktorlarla😀Ama bunu kesin biliyorum..Azerbaycan'da olsaydım çoktan gebeydim..başka doktorları diyemem..ama kadın doğum doktorları çok çok iyi..

Sen çok kullanmışsın..ondan inanmıyorsun artık..valla bende aşılamaya hiç inanmıyorum..mecbur bunu denicem..Sen birde hormonal çok kullandın..ben senin gibi bu kadar devam etmek istemedim..yani gördüm bütün doktorlar aynı sözü diyor..sanki içimden bir ses geldi ki yorma kendini bu doktorlarla😀Ama bunu kesin biliyorum..Azerbaycan'da olsaydım çoktan gebeydim..başka doktorları diyemem..ama kadın doğum doktorları çok çok iyi..
Ben bugün Azeri bir kadın dogumcuya gittim ilgiliydi ama çok kararsız emin değil gibi konuşuyordu. Ama çok tatlı güler yüzlü nazik nazik davrandı bayıldım yani çok iyi de kontrol etti herşeye baktı

Yok yavrum testler pozitifti ama kanda negatif çıktı gerçi o testler silik testlerdi yani kabak gibi cikandan değildi 1 haftalık gecikmeyle adet oldum
Aa bu ay aynısı bendede oldu maalesef
Kizlar ca 125 yuksek çıkmış ne anlama geliyor netten baktım ama kötüye yormak istemiyorum 😭
Soğan kürü nasıl yapılır tarifi varmi sizde hangi dönemde kac gün içiliyor bilginiz varmı?
Canıımm ben bunun uzmanı oldum artık hiç ama hiç korkma çikolata kistinden o birde eğer sigara içiyorsan da çok yüksek çıkıyor. Benim bütün Ca lar çok yüksek çıkıyordu hatta 200-300 lerde çıkıyordu üstelik sigara falan kullanmıyorum tamamen çikolata kistinden yani.
Birde ben soğan kürünü çikolata kistinde önermiyorum ben kullandım değerlerimi daha da yükseltti 🤷🏻‍♀️

X