Gebeliğe Hazırlık 2022 Haziran Ayı Gebelik Planlayanlar 🫂🎊🎉

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kız bende hiç çıkmadı kuruma bile bebetime da da hiç şaşmadı hiç bir testimde😂 sadece Artı med erken gebelikte silik çizgi gördüm ama tabi gebe değildim ne yazıkki 😂😂😂 kıyamam inşallah çok bekletmeden gelir bebişin kuzum ❤❤🤲🏻
Ben bu ay o kadar şanssızdımki. Yaşadığım şoku 2 gün atlatamadım😂 şimdi yeniden çalışmalara devam 😂

Benim bu ay yaptıklarımın hepsi kuruma çıkardı. Artimed de dahil zaten en cok artimed yaptım. Sonra bebetime yaptım ilk idrarla anında silik çıkardı aksam üzeri tekrar yaptim bu sefer daha koyu çıktı 5 saniye icinde cok sevindim tabi dedim hamileyim 😂 kan verdim 1.20 shdhdhd 2 gün sonra da adet oldum zaten 🥴 miraclebeyb miraclebeyb sahittir ne çekti kadin benle ahdhhsh
Haha kız estağfurullah ne demek her zamaan. Çok beklemeden gobusler kocaman olsun :anneadayı::emir_bebek:

Bende bir size söyleyebiliyorum sizde olmasanız içimde patlıycak olay 😂😂 aynen kuzum öyle yap bakalım inşallah bebiştir ya 🤲🏻
Vallahi taş olup çatlayacağım dış gebeliği de ilk başta kimseye söylemedim yanımda kimse yoktu eşimden başka o yüzden ekstra ekstra zordu burası iyi ki var iyi ki varsınız 🥰🤍

Kuzum inşallah bebiştir test yapmış mıydın ben öğrendiğim gün bile deli gibi kasık bel bacak ağrısı yaşıyodum hatta annem söyledi inanmadım test yaptım silikti sonra bi daha eşime test aldırmıştım yapmıştım
Yaa canım pazartesi kan verdim beta HCG 0.0 çıktı ama yumurtlamanın 10. Günüydü. Doktor da regl günün bir geçsin eğer olmazsan yine gel bugün verdiğin kanda varsa da çıkmayabilir demişti. Bilemiyorum ama yine de var mı 🤷

Korkma canım benim bu doktorlar hep böyle bana da her gittiğim doktor öyle söylüyor. Maalesef ki çok acımasızlar bak en büyük etken stres sakın ama sakın canını sıkma evet biraz düşük ama imkansız değil bak ben 2 kez ameliyat bile oldum rahat ol lütfen 🙏🏻
Destegin için tesekkur ederim. Evet bugun baya stres oldum biliyorum Rabbim verdikten sonra hersey olur eminim. Çok üzüldüm olmama ihtimali beni çok üzdü. Belkide bu kadar test yaptiralim diye boyle acimasiz davranıyorlar sonucta bussuru ucret ödüyoruz sonuclari ne cikicak cok merak ediyorum

Yaa canım pazartesi kan verdim beta HCG 0.0 çıktı ama yumurtlamanın 10. Günüydü. Doktor da regl günün bir geçsin eğer olmazsan yine gel bugün verdiğin kanda varsa da çıkmayabilir demişti. Bilemiyorum ama yine de var mı 🤷
Bazen erken sayılıyo kan için geç döllenme falan oluyo ya kuzum inşallah vardır yaa güzel haberler alalım inşallah

Bazen erken sayılıyo kan için geç döllenme falan oluyo ya kuzum inşallah vardır yaa güzel haberler alalım inşallah
İnşallah bakalım benim de kasıklarıma ve bacaklarıma vuruyo regl olacakmışim gibi hatta afedersin ilişkiye girerken bile böyle tedirginim her an regl olabilirim diye düşünüyordum ama bugün bile olmadım

İnşallah bakalım benim de kasıklarıma ve bacaklarıma vuruyo regl olacakmışim gibi hatta afedersin ilişkiye girerken bile böyle tedirginim her an regl olabilirim diye düşünüyordum ama bugün bile olmadım
Bende hamile olduğumu öğrenmeden bi saat önce birlikte olmuştuk oldum olcam olay çıkmasın diye 😂😂 oda olursa kesin hastalanırım diyodum ama olmadım onda bile zaten ben eğer adetten bi gğn önce falan duş alıyorum ertesi gün muhakkak hastalanıyorum hamile değilsem tabi

X