Gebeliğe Hazırlık 2022 Haziran Ayı Gebelik Planlayanlar 🫂🎊🎉

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Sabah once muayene oldum orada cikolata kisti cikti ayriyeten de baska bir kitle gordu doktorum. Yumurtaliklarimin etrafindaymis. Riskli gibi duruyor dedi cok moralim bozuldu. Renkli MR girdim cuma aksami sonucu alicam. Dogal yolla hamile kalma sansi düşük olabilir dedi mr sonucuna gore detayli konusuruz dedi. Tup bebek ihtimali bile anlatti cok moralim bozuldu birde bu test yuksek cikti butun degerlerim iyi kan sayiminda bu yuksek

Sonucu görmeden bir doktor nasıl bunu der aklım almıyor çocuğun olmaz demek nedir hemen pat diye. Kuzum hiç moralini bozma herşey çok gelişti ilaçları var olur inşallah en kısa sürede hiç canını sıkma. Veren Rabbim umudunu kaybetme.

Evet direk bunlari duyunca cok soka girdim. Sonuclarimi aliyim baska doktorlarada danisacagim. İnsallah hersey guzel olur Allah'ım nasip ederse hersey olur biliyorum ama yinede uzuldum tabi ca 125 yüksek çıktı oda ayri bir üzdü

Korkma canım benim bu doktorlar hep böyle bana da her gittiğim doktor öyle söylüyor. Maalesef ki çok acımasızlar bak en büyük etken stres sakın ama sakın canını sıkma evet biraz düşük ama imkansız değil bak ben 2 kez ameliyat bile oldum rahat ol lütfen

Benimde 8 gün var,biraz önce erken gebelik testi yaptım mükemmel bir negatif çıktı tertemiz,gün ışığında baktım sarı ışıkta baktım,telefon ışığında baktım sadece tek çizgi ağladım ağladım şu an hiç bir şey yapasım yok

Kuzum daha çok erken niye hemen umutsuzluğa kapıldın regl gelmeden umutsuzluğa kapılma

Çok çok erken yapmışsın testi kendini hiç üzme 6 gün önce bile %75 sonuç veriyor

Çok çok erken yapmışsın testi kendini hiç üzme 6 gün önce bile %75 sonuç veriyor
Bugün yanımdaki çalışma arkadaşım adetine 4 gün kala yaptı gayet net pozitif çıktı,bir de hormon sonuçları çok kötü demesine rağmen dr.Tüp bebekle bile zor demişti,arkadaşta bi de sigara alkol gırla.Sadece bir birliktelikle hamile kaldı.Ben 5 aydır,folik asit d vitamini,propolis arı sütü bal polen içiyorum yapmadığım şey kalmadı,Allah’a isyan etmiyorum ama çok üzülüyorum

Ama bak 4 gün diyorsun aranızda da tam 4 gün var 4 günde çok şey değişir 8 gün kala daha kanda bile yeni yeni belli olur

Arkadaşlar ben hâlâ regl olmadım ama regl ağrısı gibi ağrılarım oluyo acaba böyle bir şey yaşayan var mı yeni hamile kalanlarınız arasında
Evet canım benim öyleydi 3 gebeliğimde de sadece ilk gebeliğimde kızımda yani çok şiddetliydi ağrılarım diğerleri hep hafif geçmişti

Kızlar bana bir yol gösterin test mi tekrarlayım kan mı vereyim bekleyim mi leke var gibi yok gibi bata 4 gün kaldı tüm testler negatif adette sökülmedi sabahtan beri dış gebelik geçirdiğimde de kimyasalda da her şey böyle başladı aşırı tedirginim kimyasal o kadar umrumda değil ama dış gebelik olup aynı şeyleri yaşamaktan çok korkuyorum.

Haklısnız ama bence değilim sadece üzüntüden çok başım ağrıyor,eşimde bugün iş yemeğinde yalnızlıktan delireceğim
Sen kendini üzüp strese sokma boş yere adet olmadan umut kesilmez daha 8 gün varmış yat uyu dinlen ya da aç bir film izle kafan dağılsın

Eklentiler

• CE0A1E62-8B8C-49EB-B473-BF7A249BC117.jpeg
    75,1 KB · Görüntüleme: 88
Ben bugün Azeri bir kadın dogumcuya gittim ilgiliydi ama çok kararsız emin değil gibi konuşuyordu. Ama çok tatlı güler yüzlü nazik nazik davrandı bayıldım yani çok iyi de kontrol etti herşeye baktı
Valla ben 12 sene devlet Hastanesi'nde çalıştım..başka doktorları diyemem..Türkiye'de daha iyi..ama kadın doğum doktorlar orda daha çok konuşuyor hastayla..anlatıyor..sonuna kadar gidiyor doktor..burda kaç tane doktor değişdim..hepsinin en son sözü ya aşılama ya tüp bebek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…