Gebeliğe Hazırlık 2022 Haziran Ayı Gebelik Planlayanlar 🫂🎊🎉

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kaptırmıyorum kendimi tamam mı sakin kalıyorum her ihtimali düşünerek ama kötüyü çağırmadan 🙏🏻 5 dk lık hali
Aşko valla çizgi gördüm ama kendim de dahil bu silik çizgilerin iki aydır çok mağduru olduk bence iki üç gün sonra tekrar test yap. Bariz koyulaşma görmeden de sevinme. Ama umudun da olsun inşallah bebişin seninledir ❣ Ulan gönlümüzce sevinemez olduk yanıltan testlerden beee

Aşko valla çizgi gördüm ama kendim de dahil bu silik çizgilerin iki aydır çok mağduru olduk bence iki üç gün sonra tekrar test yap. Bariz koyulaşma görmeden de sevinme. Ama umudun da olsun inşallah bebişin seninledir ❣ Ulan gönlümüzce sevinemez olduk yanıltan testlerden beee
Bebeğim şuan kaptırmış değilim kendimi o kadar çok yanılttı ki dediğin gibi. Fakat umutlanmamış sağlayan hemen çıkması ve pembe olması bakalım göreceğiz inşallah yanılmayız bu sefer

Benide cok yaniltti biliyosun testler @sultansultan90 predictor diyosun asko ama o bile bende silik pozitif gosterdi biliyomusun 🤦🏼‍♀️ Bence sanirim ufak degrler oymuyor hcg de 1-2 gibi oluyor korunmadigmz icin ondan testler bu sekilde cikiyor. Korunurken cunku arada bi geciktigimde test yapardim erken de yaptm normal kaset testte yaptm ne ufacık bi golge gordum nede kuruma cizgisi tarzinda bi cizgi
Valla hiç çözemedim canım adet de geldi zaten şimdi
Yaa 😔 Ne biçim testmiş öyle hepimizi umutlandırdı senide üzdük 😒
Yok canım olur mu öyle şey test üzdü beni siz değil ki hepimiz çok net gördük 🤷🏻‍♀️
Ya canım üzülme..Nisan ayında gecikmem vardı..testlerde ikinci çizgiyi görüyordum..kaset testlerden yapıyordum ben..valla bu testlere bile inam kalmadı
Benimde valla canım bide ayarlamış gibi az önce regl başladı
Kime güvencez aga her test hain🤨 Of yaa bu testlere güvenilmiyor artık
Aynen öyle valla canım tövbeliyim artık kopkoyu pozitif görene kadar inanmayacam 🤷🏻‍♀️
Hadi yaaa tühhh 😔 hiç yalancı bir çizgiye benzemiyordu. Kaç çıktı ki sonuç?
2 den küçük çıktı canım bende şoka girdim pembe pembe hala duruyor çizgi

Bebeğim şuan kaptırmış değilim kendimi o kadar çok yanılttı ki dediğin gibi. Fakat umutlanmamış sağlayan hemen çıkması ve pembe olması bakalım göreceğiz inşallah yanılmayız bu sefer
İnşallah ya artık ihtiyacımız var aramızdan birilerinin anne olduğunu görmeye 🥰 Siz ayağınızı sürüyün bizde arkanızdan gelelim inşallah🥰🥰

Valla hiç çözemedim canım adet de geldi zaten şimdi

Yok canım olur mu öyle şey test üzdü beni siz değil ki hepimiz çok net gördük 🤷🏻‍♀️

Benimde valla canım bide ayarlamış gibi az önce regl başladı

Aynen öyle valla canım tövbeliyim artık kopkoyu pozitif görene kadar inanmayacam 🤷🏻‍♀️

2 den küçük çıktı canım bende şoka girdim pembe pembe hala duruyor çizgi
Benim kocam bile aynısını söylüyor şu testlerde t c kadar koyu olmadıkça bana gösterme diyor adam bile anladı testlerin yanılttığını

Kaptırmıyorum kendimi tamam mı sakin kalıyorum her ihtimali düşünerek ama kötüyü çağırmadan 🙏🏻 5 dk lık hali
İnsallah doğrudur bu sefer bariz gözüküyor daha ne olsun yaa :KK200: Ay yanlış sonuçları okudum az önce çok üzüldüm resmen test yapmayı bıraktırıcak bana da ki 5 günde dayanamayıp 5 test yaptım paralar teste gidiyor :rolleyes:

İnsallah doğrudur bu sefer bariz gözüküyor daha ne olsun yaa :KK200: Ay yanlış sonuçları okudum az önce çok üzüldüm resmen test yapmayı bıraktırıcak bana da ki 5 günde dayanamayıp 5 test yaptım paralar teste gidiyor :rolleyes:
Valla benim çiş olayları coştu e bir de akıntım kurudu diğer gebeliklerdeki gibi illa dürtükledi beni bir şeyler yap yap diye neyse en azından dediğin gibi bu sefer bariz görünüyor biraz daha rahat ederim şimdilik
Paramız çok ya işeyelim üstüne 😂

Soruma cevap yok mu:KK43:
Merhaba . Bende normalde adet yakın şişkinlik olur ama bu defa olmadı. Çok şükür vaktinde adet oldum . Bir de bu şeyler biz belirti aradığımız olabilir . Ben herşeyi sildim mesela uygulamaları falan . Sadece yumurtlama günleri mi takip ediyorum kendimi tanıdıktan sonra anlıyorum bunu. İnşallah Rabbim herkesin gönlüne göre verir 🌸🌸

Ya ben şunu farkettim kızlar bu olayda psikoloji çok önemli rahat olmak umursamamak. Neden derseniz adet gecikmesi yaşayanlar bile şüphelenip kan verdiğinde sonuç negatif çıkınca yani aklı net bir şekilde negatif olduğunu kabullendiğinde daha o gün bile adeti geliyor. Bize birinin sadece umursamamayı relax olmayı öğretmesi lazım 🤣 ama kim :d

X