Gebeliğe Hazırlık 2022 Haziran Ayı Gebelik Planlayanlar 🫂🎊🎉

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ama o kadar sıkıldım ki 😔 bu ay akışına bırakıcam canım az cok biliyorum zaten hep ayni tarihlerde oluyor yumurtlama. 2 günde bir degerlendiririm adet bitince. Senin pozitifti en son ne oldu?
Valla canım testlerde de görünüyordu kanda da 11.3 çıkmıştı ama cumartesi adet oldum, biye böyle oldu anlamıyorum. Ben mecbur ovulasyon testi kullanıcam pcos var bende, adet düzensizliği o yüzden kullanmam gerekiyor

Amiin inşallah canım benim 🙏🏻

Canım bence bi test yap 2-3 saat tutabilirsen öyle de yapsan olur

İnşallah ya eşim nöbetten geldi şimdi uyuyor uyanınca bir konuşacam bakalım o ne diyecek ona göre ya kan veririm ya da yarın testi tekrarlarım 🙏🏻

Yaa ben yanılmıyorum o zaman dimi aslında gözle daha belli ama çok az fark gibi ☺️
Tutarım..ama bence adet olucam sanki..zaten sanki adetliyim..onun gibi ağrılar var🤦🏻‍♀️

Valla canım testlerde de görünüyordu kanda da 11.3 çıkmıştı ama cumartesi adet oldum, biye böyle oldu anlamıyorum. Ben mecbur ovulasyon testi kullanıcam pcos var bende, adet düzensizliği o yüzden kullanmam gerekiyor
Bende belki adetin 13. Günü eczaneden 5'li alırım 😂😂 benim 15-18 günlerde oluyor 3 aydır yumurtlama

Amiin inşallah canım benim 🙏🏻

Canım bence bi test yap 2-3 saat tutabilirsen öyle de yapsan olur

İnşallah ya eşim nöbetten geldi şimdi uyuyor uyanınca bir konuşacam bakalım o ne diyecek ona göre ya kan veririm ya da yarın testi tekrarlarım 🙏🏻

Yaa ben yanılmıyorum o zaman dimi aslında gözle daha belli ama çok az fark gibi ☺️
Hadi inşallah kabul eder soru işaretlerinden kurtulursun 🤩

Günaydın.Ya kızlar ben dün yazdım adet oldum..lekelenme ufacık geldi..o olunca bir kaç saate dökülme oluyor..yani bu yaşıma kadar böyle bende..hatda o kadar eminim mfk ürünlerini bile sipariş etdim.Kaç saat geçti yatdım uyudum kalktım bile..hala bir şey yok.Ama aşırı adet ağrıları gibi ağrım var belimde..sanki adetliyim..Kimde böyle olmuş??ama onu deyim ben lekelenme görmeyen insanım..gördümse kesin adet olucam😏
Günaydın abla bende normalde kırmızı olarak başlar direk az az gelir ama hiç gelip durduğu olmazdı hiç lekelenme de olmaz geçen ay ağrısız lekelenmem oldu ertesi gün çok feci ağrıyla söküldüm😕 inşallah olmazsın da bebiştir 🤲🏻

Günaydın abla bende normalde kırmızı olarak başlar direk az az gelir ama hiç gelip durduğu olmazdı hiç lekelenme de olmaz geçen ay ağrısız lekelenmem oldu ertesi gün çok feci ağrıyla söküldüm😕 inşallah olmazsın da bebiştir 🤲🏻
Demek vicudumda değişiklikler oluyor😏belki bendede öyle olucak bu gün.Bu gün olmazsa o zaman bebişdenmi acaba..İn şa Allah kuzum..

Demek vicudumda değişiklikler oluyor😏belki bendede öyle olucak bu gün.Bu gün olmazsa o zaman bebişdenmi acaba..İn şa Allah kuzum..
Takip et bakalım abla devamı gelmez inşallah❤🤲🏻 inşallah bebiştir çok amin ❤🤲🏻 ben kızımda lekelenme görmedim ama bildiğin adet ağrım vardı geldi gelcek gibiydim hatta oldum olucam diye test aklıma bile gelmemişti o kadar şiddetliydi ki ağrım

Takip et bakalım abla devamı gelmez inşallah❤🤲🏻 inşallah bebiştir çok amin ❤🤲🏻 ben kızımda lekelenme görmedim ama bildiğin adet ağrım vardı geldi gelcek gibiydim hatta oldum olucam diye test aklıma bile gelmemişti o kadar şiddetliydi ki ağrım
İn şa Allah kuzum İn şa Allah..yani bende bu haldeyim..belim çok ağrıyor..benim genelde adetliyken çok ağrım olmaz..olarken ne ağrılar varsa..şimdi onu çekiyorum.

X