Gebeliğe Hazırlık 2022 Haziran Ayı Gebelik Planlayanlar 🫂🎊🎉

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Valla sana bir şey diyim mi geçen ay predictorde de çizgi çıktı 2 testte birden. Sabah bi kaset test yaptım dünkü gibi olmayan çooook silik bir çizgi belirdi. Bata kadar beklerim adet olmazsam eğer kana giderim
Ya hiç birine %100 güven olmuyor aslında bakalım bekleyeceğiz artık

Günaydın.Ya kızlar ben dün yazdım adet oldum..lekelenme ufacık geldi..o olunca bir kaç saate dökülme oluyor..yani bu yaşıma kadar böyle bende..hatda o kadar eminim mfk ürünlerini bile sipariş etdim.Kaç saat geçti yatdım uyudum kalktım bile..hala bir şey yok.Ama aşırı adet ağrıları gibi ağrım var belimde..sanki adetliyim..Kimde böyle olmuş??ama onu deyim ben lekelenme görmeyen insanım..gördümse kesin adet olucam😏

benımkı ılac fazla gelınce hipoya cevırıyor az gelınce hiper bır durmuyor yerınde yaklasık 3 senedır bu sekılde .
Anladım canım benim daha yeni üç aydır ilaç kullanıyorum tsh düştü ama haşimato var bide. Peki senin doktorun ne dedi engel mi bu durum canım yada zorlaştırıyor mu ki gebeliği

Günaydın.Ya kızlar ben dün yazdım adet oldum..lekelenme ufacık geldi..o olunca bir kaç saate dökülme oluyor..yani bu yaşıma kadar böyle bende..hatda o kadar eminim mfk ürünlerini bile sipariş etdim.Kaç saat geçti yatdım uyudum kalktım bile..hala bir şey yok.Ama aşırı adet ağrıları gibi ağrım var belimde..sanki adetliyim..Kimde böyle olmuş??ama onu deyim ben lekelenme görmeyen insanım..gördümse kesin adet olucam😏
Bir test mi yapsan acaba 🤔🤭

Kozlar amh çıktı doktor akşam hastahane de nasıl

Eklentiler

• 16F34D68-664C-4DCA-8062-C57404BF1BBC.jpeg
    16F34D68-664C-4DCA-8062-C57404BF1BBC.jpeg
    84,2 KB · Görüntüleme: 62
Güzel haberlerle inşallah canım ya❤🤲🏻 haber et bizede ❤
Amiin inşallah canım benim 🙏🏻
Canım bence bi test yap 2-3 saat tutabilirsen öyle de yapsan olur
Sabah yaptığın daha koyu geldi bana en iyisi kan vermek galiba varsa rahatlarsın yoksa umut etmezsin ay inşallah vardır 😍
İnşallah ya eşim nöbetten geldi şimdi uyuyor uyanınca bir konuşacam bakalım o ne diyecek ona göre ya kan veririm ya da yarın testi tekrarlarım 🙏🏻
Alttaki daha koyu tabi ki
Yaa ben yanılmıyorum o zaman dimi aslında gözle daha belli ama çok az fark gibi ☺️

X