Gebeliğe Hazırlık 2022 Haziran Ayı Gebelik Planlayanlar 🫂🎊🎉

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Heycan yaptım kızzz insallah vardır A ad000 yarın sabah mutlaka yap etiketle hepimizi
Ay sen bide bana sor ellerim titriyor uyuyamam da şimdi ya ne olur bu kez olsun. Aslında acaba mı dedirten tek şey adet öncesi olan göğüs ağrısı ve hassasiyeti yok ilk defa bu ay aslında topikte 2 hamile arkadaşta da aynı şey olmuş

Ay sen bide bana sor ellerim titriyor uyuyamam da şimdi ya ne olur bu kez olsun. Aslında acaba mı dedirten tek şey adet öncesi olan göğüs ağrısı ve hassasiyeti yok ilk defa bu ay aslında topikte 2 hamile arkadaşta da aynı şey olmuş
İnş yaa 😍 mfk etkili olmustur belkide

Benden bahsettin sanırım 😁 canım birinde gördüm çizgiyi diğerinde göremedim. Birinin bozuk olma ihtimali var ama hangisi acaba? birinde çıkıp diğerinde çıkmaması garip geldi. Kız nöbetçi eczaneden test aldır eşine sabah ilk idrarla bidaha yaparsın 😉😉

Aynen öyle canım benim amiinm

Yaa aslında sabah yapacaktım ama @miresl gaz verince dayanamadım. Bu ilk 4 dk içinde ki hali oynadım biraz. Olmaz olur mu hiç ben bu ayda olmadı diye trendyoldan 9 tane prodoctor 5 tane sürelab siparişi vermiştim onlar geldi bugün
Kuzum bu testte çok net görünüyor. İnşallah vardır ve geliyordur bebiş 🙂 kaset testte yapmışsın ya o bekledikten sonra koyulaştı mı

İnş yaa 😍 mfk etkili olmustur belkide
Ya ama sadece 3 kez ilişki olmuş olabilir mi ki ayy sende test yap ya beraber alalım güzel haberi inşallah 🙏🏻
Benden bahsettin sanırım 😁 canım birinde gördüm çizgiyi diğerinde göremedim. Birinin bozuk olma ihtimali var ama hangisi acaba? birinde çıkıp diğerinde çıkmaması garip geldi. Kız nöbetçi eczaneden test aldır eşine sabah ilk idrarla bidaha yaparsın 😉😉
Eveeett bi tane daha arkadaş vardı. 🤭🤗Canım ben bu ay da olmadı diye netten 9 tane prodoctor 5 tane sürelab siparişi vermiştim onlar elimde biri erken gebelik. Diğeri normal kaset test sabah uyanır uyanmaz yapacam bir tane daha 🙏🏻 bak bu erken gebelik testinin oynanmış hali

Eklentiler

• IMG_20220606_214737.jpg
    IMG_20220606_214737.jpg
    82,2 KB · Görüntüleme: 59
Aynen öyle canım benim amiinm

Yaa aslında sabah yapacaktım ama @miresl gaz verince dayanamadım. Bu ilk 4 dk içinde ki hali oynadım biraz. Olmaz olur mu hiç ben bu ayda olmadı diye trendyoldan 9 tane prodoctor 5 tane sürelab siparişi vermiştim onlar geldi bugün
Silik çizgin var! Umarım test yanıltmaz sana ve hepimize güzel haberler inşallah 😍

Kuzum bu testte çok net görünüyor. İnşallah vardır ve geliyordur bebiş 🙂 kaset testte yapmışsın ya o bekledikten sonra koyulaştı mı
Çok az gölge gibi oldu canım yaa inşallah ilk idrar olmadığı için bu kadar siliktir ama adet de 2 gün geçti daha koyu olması gerekmezmiydi ay 3 yıl sonra gelecek mi dersiniz ya 🙏🏻 yanlış hatırlamıyorsam sendin dimi hiç göğüs hassasiyeti yaşamayan

Ya ama sadece 3 kez ilişki olmuş olabilir mi ki ayy sende test yap ya beraber alalım güzel haberi inşallah 🙏🏻

Eveeett bi tane daha arkadaş vardı. 🤭🤗Canım ben bu ay da olmadı diye netten 9 tane prodoctor 5 tane sürelab siparişi vermiştim onlar elimde biri erken gebelik. Diğeri normal kaset test sabah uyanır uyanmaz yapacam bir tane daha 🙏🏻 bak bu erken gebelik testinin oynanmış hali
Bat kaçtı canım senn ya da yumurtlama gününü biliyor musun?

Kizlar sizce bu ay son kez ovulasyon testi mi deneyeyim ? Yoksa akışına mı bırakayım. 4. Denemem olucak ovulasyon ile. Olmazsa önümüzdeki ay kesin doktora gidicem son kez şans vermek istiyorum kendime. Ne dersiniz?
Bence de akışına bırak sadece yumurtlama haftanı güzel değerlendir. Ovulasyon da insanı kasıyor oldu mu çatladı mı sonrası daha fena en iyisi düzenli ekşınlar

Kızlar dün yaptığım teste bir bakar mısınız ben bir şey göremedim ama eminde olamadım sanki hayalet bi çizgi var gibi. Dün bata 3 gün vardı.
IMG_20220606_222810.jpg

Eklentiler

• IMG_20220606_222819.jpg
    IMG_20220606_222819.jpg
    34,3 KB · Görüntüleme: 48
bu benim ilk topicim testin de burada ilk çizgi gördüğüm test ben de çok heyecanlandım sabah mutlaka yeniden yap inşallah vardır sağlıkla tutunur sana 😍
Amiinn inşallah ya sabah uyanır uyanmaz yapacam canım çok teşekkür ederim ☺️😍
Bat kaçtı canım senn ya da yumurtlama gününü biliyor musun?
Canım benim bat 4 hazirandı geçen ay aşılama yapmıştım tutmayınca yıkılıp bu ay hiç bir takip yapmadım o yüzden yumurtlama tarihimi bilmiyorum

X