Gebeliğe Hazırlık 2022 Haziran Ayı Gebelik Planlayanlar 🫂🎊🎉

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
3 gün yeterli perhiz için sen gene öncesi sonrası hemen değerlendir gerisini düşünme canım aynen akısına bırak valla bende oleyim bu ay
Ayın 20 sini degerlendircz 24 ünde test verecek

Eklentiler

• 57BAFC8E-0374-4BA7-AEE5-5C3C28AA85D3.png
    207,4 KB · Görüntüleme: 49
  • 76DDA992-72C0-49A3-9A4A-A74F6CEBFEA1.jpeg
    197,6 KB · Görüntüleme: 44
Kaç gün kaldi senin bata. Soğan kürüne mi başladın ayni soruyu bende Mayıs grubuna yazmıştım
Benim daha çok var 8 haziran duruyor adet tarihi. Ben beklemeli ilişki düşünüyorum bu ay öyle denicem dört beş gün falan arayla ama korkuyorum bi yandan test yanılır kaçırırım yumurtlamayı diye. Ben ne zaman yumurtlucam acaba bugün de negatif

Eklentiler

• FA699E7E-7CE7-4875-852B-66F58B99DCFB.jpeg
    123,4 KB · Görüntüleme: 46
Bu hafta pik görürsünüz diye düşünüyorum o zaman çalışmalara devam
Çalışmalar başlamadı bizde her ay iki günde bir deneyerek daha tutturamadık bir sene oldu. Eşim test verdi dört gün bekleyip testi güzel çıktı miktar vs fazla çıktı biz de dedik acaba çok sık yaptığımız için mi olmadı o yüzden dört güne çıkardık yani yumurtladığımda ve çatladığında düşünüyoruz

Taktik değiştirdiniz yaniinşallah tutar bu aybenim de bir yılı geçti ikinci bebek icin uğraşıyoruz,bir tek gecen ağustosta kimyasal oldu tekrar da kısmet olmadı.Esim test verdi.Onda bir sorun yokmuş,ben de daha ayrıntılı muayene için gidemedim doktora

testler hangi saat aralığında ve kaç saat sıvı alımı yapmadan yapılıyor bende bu ay denemek istiyorum ovülasyonla

3 gün yeterli perhiz için sen gene öncesi sonrası hemen değerlendir gerisini düşünme canım aynen akısına bırak valla bende oleyim bu ay
Kizlar ben rahim filmini cektirdim canim yanmadi desem kolay bi islem desem yalan olur biraz zorlandim agrim oldu ama hic dayanilmiycak gibide degildi doktor cok iyi dayandin dedi, ilk ilac verdiginde yarida kalmis ilac tuplerinden gecmedi ikinci verdigimde rahatlikla gecti boşluğa kadar indi dedi.. zaten ilk verdigi ilaçta cok sancim oldu ikincisinde ilki kadar agri hissetmedim

Venev My_Moonlight06 H Hello Kity Elif_edanur_61_61 Niqu A ad000 ve ismini etiketleyemedigim kizlar

Geçmiş olsun canım. İnşallah bebise giden yolda çektiğin son acı olsun. Ben Çarşamba günü evlendikten sonra ikinci defa kadın doğuma gitmiş olucam. İlkinde devlet hastanesi hiç ilgilenmedi muayene etmemişti. Bu kez özele gitcem ne olucak bilmiyorum. Rahim filmi filan hiç bişey yaptırmadım yani. İnşallah kolayca bebek sahibi oluruz bizde

Kızlar nescafe içtim bu 3 gün bir küçük bardak. Normalde kahve alışkanlığım yoktur ama canım istedi bilmiyorum yumurtlama da falan herhangi bir etkisi olur mu kafeinin?

Topik hayırlı olsun. Ben henuz Mayıs'ta bile adet olmadım ki yeni bat haziranın kaçı olur bilmiyorum. Şimdilik bir haftalik gecikme ve negatif testlerle bekliyorum. Ama adımı ekleyebilirsiniz. Bat belli olunca guncelleriz

İnsallah canim insallah sakin ihmal etme tup filmi falan dersede cektir mutlaka, bekle bekle nereye kadar ya en azindan adim atmis oluyosun

İnsallah canim insallah sakin ihmal etme tup filmi falan dersede cektir mutlaka, bekle bekle nereye kadar ya en azindan adim atmis oluyosun
Evet canım çok haklısın. Aslında hiç ihmal etmemek lazmmis. Evli bekar farketmez çocuk olsun olmasın düzenli gidip muayene olmak lazım.

Şuan tüplerim acik gebelik ihtimalin cok yüksek kesinlikle yumurtlama gunlerini degerlendir hamile kalma ihtimalin bu ay cok yuksek dedi
Oh oh hadi bakalımne güzel haberler aldın bak bir de gitmek istemiyordun şimdi işe koyulma zamanı bebeğim vardır her şeyde bir hayır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…