Gebeliğe Hazırlık 2022 Haziran Ayı Gebelik Planlayanlar 🫂🎊🎉

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar ya henüz adet olmadım ama ben gene yerimi hazırlayayım çünkü hiçbir belirtim yok benim Çatlatma iğnesinin 9. günündeyim yumurtlama akıntısı bile olmadı

Topiğin hayırlı olsun inşallah uğur getirir ben bu ay bebek falan düşünmeyip akışına bırakacaktım ama bizim kızlar hep burdaymış bende geleyim bari bat 4 haziran eklersen sevinirim canım

Kızlar rahim filmi çekimini doktorunuz bebiş denemesinin kaçıncı ayında önerdi ? Ben hiç çektirmedim ama çektirmek istiyorum tüplerde mi tıkanıklık var acaba diye.

Kaç gün izin vermedi sana doktor??bende çekildim..ama 3 gün kan geldi..biten günü değerlendirdim ben..hamile kalmasam bile..kötü bir şeyde olmadı ama

Canim tıkanık ise de açıldı o zaman insallah

Anestesisiz mi oldun canım ohhh mis gibi açıldı yani smdi

Anestesisiz mi oldun canım ohhh mis gibi açıldı yani smdi
Anestezi almadim alsaydim iyi olurmuydu bilmiyorum agri yapiyo ya baya. Şuan bile var agrim baticon döküyorlar ya agzimda bile ilac tadi var sanki sperm testinide verseydik bi ya bakalim degerlendirme nasil yapicaz.. bide ben bu doktoruda cok begendim cok ilgilendi benimle sohbetli gerckten güleryüzlü bi kadin özel muaynanesi var eğer bebek olursa arada bi gidebilirim. Sen cektirmismiydin hsg kuzu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…