Gebeliğe Hazırlık 2022 Haziran Ayı Gebelik Planlayanlar 🫂🎊🎉

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Suan hafif lekem geliyor bana degerlendir dedi 2-3 gun yapmam bende zaten suan ağrım var resmen içim agriyor
Ağrın olmasa bile..ufacık bile lekelenme varsa..değerlendirme..infeksiyon kapa bilirsin.Bende ağrı vardı..ama dözülmeyecek kadar diğildi..sanki adetliyim gibi

testler hangi saat aralığında ve kaç saat sıvı alımı yapmadan yapılıyor bende bu ay denemek istiyorum ovülasyonla
Ben her gün yapıyorum genelde öğlen 3 4 gibi yapıyorum iki saat sıvı almıyorum C kadae kırmızı olmasını bekliyorız eğer kırmızı olursa ikinci çizgi yumurta oluşmuş demekmiş sonra silikleştiği an çatlamış demekmiş yani kırmızı olunca denemek lazımmış üç gün sonra bi gün ara vererek yine denemek lazım diye okudum

Kızlar be karnım kasıklarım sanki adet olcak gibi ağrıyor akıntım da var ara ara görüyorum göğüs ağrım da başladı ovülasyon testim çok silik ne zaman yumurtlanır sabah akşam mı test yapsam acaba

Canm bende bugün senin gibiyim yumurtladim diye değerlendirdim yarında devam ben test yapmadan anlıyorum yumurtladigimi ovulasyon hiç yapmadim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…