Gebeliğe Hazırlık 2022 Haziran Ayı Gebelik Planlayanlar 🫂🎊🎉

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ben regl sancıları içinde tatile gidiyorum canım 🤪🤪🤪
Bu arada da hummalı bir araştırma içerisindeyim 3 ay ne takviyeler yesem içsem diye kk sayfalarını hatim ediyorum 😎 sen nasılsın? Bebiş napıyor?
Ooo bebek en iyi tatilde yapılır, farkına bile varmadan 🤣 iyi tatiller kuzum 😎

Negatifi görünce kiz hakkaten patlatacak ama ya cikmazsa 😂
Ay test yaptım da sabah şöyle bir olay yaşadım. Ben testi elimde tuttum bekledim bir dakika falan sonra baktım çizgi çıkmadı yere koydum. Sonra elimi falan yıkadım neyse aldık bir bakayım dedim böyle tam ikinci çizgi belirir gibi olmuş kırmızımsı. Ya sen şaka yapıyorsun dedim elime aldım baktım sonra belirmedi geçti ya. Acaba şey düşündüm. Ben testi elimde tuttum hep düz zeminde beklemedim diye mi böyle oldu ya da idrardaki HCG mi yetersiz geldi böyle belirir gibi olup kayboldu anlamadım

Merhaba innovita ovilasyon testi nasıl. İşk defa alıp kullanacağım. Tavsiye ettiğiniz marka ve ürün var mı? KİT olarak mı daha iyi acaba ? İnt yorumlarda baya iyi diyorlar ama

bitliKedi bitliKedi @Fang partalina_ partalina_ kuzucuklarim nasılsınız son durumunuz nedir? O kadar çok şey yazılmış ki okuyamadım hepsini. İşler yoğun takipte edemedim
Güzel anne benim reglime var 7-8 gün 3 tane ovulasyon vardı elimde 12 pikti 13-14 silikti 12. Ve 13. Günü değerlendirdim sonrası nasip olmadı bilmiyorum kuzum olur mu olmaz mı ama ihtimal de var tabi ki 🤗

X