Gebeliğe Hazırlık 2022 Haziran Ayı Gebelik Planlayanlar 🫂🎊🎉

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Tşk ederim inşallah bukez olmuştur birdefa daha böyle çıkıp negatif görmüştüm doktor adete yakin yanılma payı var demişti o yüzden sevinemiyorum🙄
2 gün önce de burda bir arkadaş aynı şeyleri yaşadı.
Çizgiyi hepimiz gördük, kan testinde negatif çıktı.
Bu yüzden bende adetin 3 gün geçip kan testi vermeye karar verdim.
Ve daha 10 gün var benim bata.

Ama umutsuzda olma, inşallah hamilesindir.

2 gün önce de burda bir arkadaş aynı şeyleri yaşadı.
Çizgiyi hepimiz gördük, kan testinde negatif çıktı.
Bu yüzden bende adetin 3 gün geçip kan testi vermeye karar verdim.
Ve daha 10 gün var benim bata.

Ama umutsuzda olma, inşallah hamilesindir.
Evet işte bu yüzden sevinemedim benim 3 var bende öyle yapcam 4 gün gelmese kan vercem 🙏

Benim bat 7 si bel ağrım var biraz akıntı bir haftadır var ara ara kasık ağrısı… erken testlerim hep negatifti çok aceleci davranmıştım. Bakalım gecikirse vereyim test diyorummm ilk ayımız bu ay 😂👍 herkesten güzel haberler bekliyorum yaş 26
Benimde 7 si inşallah güzel haberler alırız 🥰

Kurban olduklarım kardeşim kahve içiyodu hemde günde 4-5 bardak hazır nescafe içiyodu birde. Hamile kaldığı ay bi kaç kez birlikte oldular sonra küsüştüler boş yere hatta kardeşim olmasın istemiyorum vazgeçtim demişti o ay hamile kaldı zaten 😂😂 boş yere kendiniz kasmayın üzmeyin strese sokmayın ❤❤ (bunu diyen ben hastalıktan ölüp ilaç içmiyo) çaktırmayın 😂😂
Hadi bizde küselim 🎉😂

Merhaba kızlar. Sat 10 mayıs döngünün 8 ve 10.günü ilişki olmuştu. Haziranın ortasında diş tedavisi olacağım için korunmaya başladım. Dün regle 4 gün kala kahverengi bir leke geldi. 2 defa peçeteye geldi çok az miktarda. Normal de regl öncesi lekelenme falan yaşamam. Birde 1 haftadır sağ kasık ağrım var eğilince falan ağrıyor. Yerleşme kanaması mıdır acaba ?
İlacla korunuyorsan hormonal etki olabilir canim

X