Gebeliğe Hazırlık 2022 Haziran Ayı Gebelik Planlayanlar 🫂🎊🎉

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Çok ilginç hiç gecikme olmaz diyorsun hem değilim diosun bnmde hiç gecikme olmaz olmadida kist bile varmış o bile gecikme yapmadı bende 😂
Gebe degilsin diye test soyledi valla ben soylemedim keske olsa :KK70: gecikme gercekten yasamadim ilk adet oldugum yaştan beri pazartesiye kadar beklicem yoksa doktora gitmem lazim 😀

Bir kaç gün önce öyle bel ağrım kasık ağrım vardı ki dedim gelicek hele göğüslerim agriyo nasıl ama hamilemisim ve şuan hala göğüs ağrım var
Ay dua edin bende de öyle olsun ya 8i regl günüm. Yarın test yapacağım çıkar belkiiiii

Kızlarrrr klomen + ovitrelle ilk ay denememdi 4 yumurta oluştu 22mm ovitrelle sonrası 5. Günümdeyim bu şekilde hamile kalan oldu mu aramızda ay çok fazla morale ihtiyacım var beklemek çok zor her topiğe yazdım resmen şuan 😅

Kocami görmeyince goresim gorunce öldüresim geliyor hocam bu normalmi 😂😅
Şimdi zaten 3. İçin kendini heder eden eşin yani bırak o düşünsün ötesini bebeğim ye iç gez keyfine bakmaya devam et ben senin yerinde olsam bunu yaparım çünkü erkekler asla kusur bulmazlar kendilerinde. Unut reglini canım akşamın tadını çıkar en güzelinden

Evet kesin gidicem pazartesine kadar gelmezse test bir tane yaptim ya daha erkendi yada baska birsey var bilmiyorum canim ya bakalim kotu birsey çıkmasında
ins cnm kötü birşey yoktur belki geç döllenme olabilir yada varsa bişi önlemi alinir. Ama fazla bekleme hemen git doktora

Kızlar selam birşey sormak istiyorum size adetim 2-3 gün sürdü çok az sürdü şimdide kasık ağrım var sağ taraf sürekli batıyor reglken bile test yaptım negatif çıkıyor acaba enfeksiyon mu var sizce yaşayan var mı bu durumu

Kızlar selam birşey sormak istiyorum size adetim 2-3 gün sürdü çok az sürdü şimdide kasık ağrım var sağ taraf sürekli batıyor reglken bile test yaptım negatif çıkıyor acaba enfeksiyon mu var sizce yaşayan var mı bu durumu
Cnm hiç birşey olmasa bile bir doktora görün danış her ihtimale karşı

Aylardır doktora gidiyorum çok sıkıldım bı ay gitmeyeyim dedim hiç bi sorun yok rahimde veya tahlillerde aylardır olmaması ayrı bi stres şimdi bide bu batma çıktı 🤦‍♀️🤦‍♀️

Kendıme de şunu anladım adetleri ileri geri atabiliyor ..
benım bu Ay 3 gün ileri attı ve geciktiğimi sandım o atması da mevsim gecişligimdem dolayı bekarken de üç gün ıileri üç gün geri giderdi , şimdi korunmuyoruz çocuk istiyoruz diye de heyecan yaptım ama iyi
Bile dayandım test yapmadım ( 1 kez oda istemeden ) bundan sonraki süreçte ileri atarsa 3 günü geçerse test yapıcam burdan da diğer arkadaşlara da fikir olsun diye yazıyorum 😍 mesela 4 hazıran da adet oldjm 8 9 Temmuz da test yaparım ileriki ayda 😍 herkese hayırlısını nasip etsin rabbim yine de şükrediyorum adetlerim düzenli kist yok buna da şükür en yakın zaman da rabbim kucağımızı doldursun 😍😍😍😍 ben yarın yada pzartesi 2 ci çatlatma iğnesi ne baslıcam kızlar bırakmak yok oda olmaz ise hsg 😍
hayırlıısı olsun canım benim

Aylardır doktora gidiyorum çok sıkıldım bı ay gitmeyeyim dedim hiç bi sorun yok rahimde veya tahlillerde aylardır olmaması ayrı bi stres şimdi bide bu batma çıktı 🤦‍♀️🤦‍♀️
Kötüye yorma birseyin yoktur Allah'ın izniyle bir kaç gün bekle bakalım geçmezse birdaha git yada başka doktra git bilemedim gerçekten kadın olmak zor ya 😂

X