Gebeliğe Hazırlık 2022 Haziran Ayı Gebelik Planlayanlar 🫂🎊🎉

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar canımlar kan çekerim acayip düşük ya normalde tatlı çikolata vs yemem kahve falan içiyorum zaten şeker kullanıyorum ihtiyacım olmuyodu canım istemezdi böyle tatlı bişey şimdi canım yemek yemekte istemiyo adet zamanlarında hani tatlı krizi tutar ya bazen aynı öyleyim sürekli tatlı şeyler yemek istiyorum bu neden oluyo acaba

Kizlar ben adet oldum 😃 hemde 2 gun erken 😅 benim doktora gitmem lazimdi nasil olacak ya bugun cumartesi yarin pazar 3. Günü gitmis olacam doktora tedavi baslayacakti 🤷🏼‍♀️ @venevv S sultansultan90 @ad000 @Fang Mucizemmm16 Mucizemmm16 @ipti ve diger kizlar Childdevelopment Childdevelopment yapistir bana kirmiziyi asko 😅 bu arada demekki yumurtlamam döngümün 11. Günü olmus 🤷🏼‍♀️ Ve ben 16. Günu adet goruyorum yumurtlamamin genelde
Bugün randevu yokmu kuzum bugün git en azından ilaç fln alırdın yarın baslardın ikinci gün başlatıyorlar ya

Yok canim henuz olmadim ama adet agrilarim var hafiften aksama olurum gibi geliyo 🤗
İnşallah olmayız benimde oluyor ama belirtileri birden kayboluyor inanılmaz gaz sancım var ateş basıyor arada ishal gibi sancım var ishal gibi değilim ama öyle gibi de bugün gecikmenin ilk günü bakalım olmadan günü atlatabilecek miyim 🙈🙈

X