Gebeliğe Hazırlık 2022 Haziran Ayı Gebelik Planlayanlar 🫂🎊🎉

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Insallah canim ama ben iptal olcam gibi birebir adet oncesi belirtilerim gebelikle alakali bisey yok seninde aksine baya bisey var

Kendıme de şunu anladım adetleri ileri geri atabiliyor ..
benım bu Ay 3 gün ileri attı ve geciktiğimi sandım o atması da mevsim gecişligimdem dolayı bekarken de üç gün ıileri üç gün geri giderdi , şimdi korunmuyoruz çocuk istiyoruz diye de heyecan yaptım ama iyi
Bile dayandım test yapmadım ( 1 kez oda istemeden ) bundan sonraki süreçte ileri atarsa 3 günü geçerse test yapıcam burdan da diğer arkadaşlara da fikir olsun diye yazıyorum mesela 4 hazıran da adet oldjm 8 9 Temmuz da test yaparım ileriki ayda herkese hayırlısını nasip etsin rabbim yine de şükrediyorum adetlerim düzenli kist yok buna da şükür en yakın zaman da rabbim kucağımızı doldursun ben yarın yada pzartesi 2 ci çatlatma iğnesi ne baslıcam kızlar bırakmak yok oda olmaz ise hsg

Kendıme de şunu anladım adetleri ileri geri atabiliyor ..
benım bu Ay 3 gün ileri attı ve geciktiğimi sandım o atması da mevsim gecişligimdem dolayı bekarken de üç gün ıileri üç gün geri giderdi , şimdi korunmuyoruz çocuk istiyoruz diye de heyecan yaptım ama iyi
Bile dayandım test yapmadım ( 1 kez oda istemeden ) bundan sonraki süreçte ileri atarsa 3 günü geçerse test yapıcam burdan da diğer arkadaşlara da fikir olsun diye yazıyorum mesela 4 hazıran da adet oldjm 8 9 Temmuz da test yaparım ileriki ayda herkese hayırlısını nasip etsin rabbim yine de şükrediyorum adetlerim düzenli kist yok buna da şükür en yakın zaman da rabbim kucağımızı doldursun ben yarın yada pzartesi 2 ci çatlatma iğnesi ne baslıcam kızlar bırakmak yok oda olmaz ise hsg

Hakkımızda hayırlısı ben de tam tersi erken negatifi görüp heyecandan ve meraktan kurtulmak istiyorum beni daha motive ediyor. Adeti mutlulukla bekledim gecikmemek için mesela gebelik negatif çıkınca

Arkadaşım geldi kahvaltıya o korunmayı bıraktığı an hamile kalmıştı. Ovulasyon testi kullanıyorum dedim takip için o ne demek dedi ben de öyle olmak istiyorum ovülasyon ne erken gebelik testi ne yumurta kaç gün yaşar kaç gün sonra kanda gebelik idrarda gebelik belli olur istediğim hayatı yaşayan insanlar var allah onu mutlu mesut etsin çocuklarını onlara bağışlasın ama lütfen bize de versin artık

Canım kese görünmez ki daha. Biz ona bakmadık rahimin durumuna ve dış gebelik vs var mı ona baktık. Kese için beta hcg nin 1000 ve üzeri olması lazım. O da anca haftaya olur.
Doktor keseyi gördü bizim çok uğraştı buldu yerini dış gebelik değil dedi oluşuyor dedi sağ tarafta yoğunlaşti

Benim hala yok bugun 4.cu gun gecikmede. Ara ara sancı gelip gidiyor. Dun sabah test yapmıştım evde negatif çıktı. Hic gecikme yaşamazdim gebelik yoksa baslasin su regli artik
Çok ilginç hiç gecikme olmaz diyorsun hem değilim diosun bnmde hiç gecikme olmaz olmadida kist bile varmış o bile gecikme yapmadı bende

Bir kaç gün önce öyle bel ağrım kasık ağrım vardı ki dedim gelicek hele göğüslerim agriyo nasıl ama hamilemisim ve şuan hala göğüs ağrım var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…