Gebeliğe Hazırlık 2022 Haziran Ayı Gebelik Planlayanlar 🫂🎊🎉

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar bir hafta önce diş dolgum düştü iki diş birden Dr gittim röntgen çekti bir dişi dolgu yaptı biri kanal tedavi için iki hafta sonraya gün verdi gebelik düşündüğümü söyledim ilk üç haftalık sa bişey olmaz üç haftadan büyükse yapmayalım dedi hamileysem zaten ozamn üç haftalık olmuş Olcam ne yapacam bilemedim başına böyle bir şey gelen oldumu

Bata ne kadar kaldi canım. Doktordan adetin başlangıcıni 1. Hafta gebelik sayiyor ya

Kızlar aranızda soğan suyu dene
merak etme bişi olmaz ameliyat olduktan sonra hamile olduğunu öğrenen tanıdığım var ilk beş hafta bişi olmuyormuş içtiğin yediğin şeylerin de zararı yokmuş için rahat olsun

Sürekli sorularımla gündemi meşgul ediyorumdur kızlar ben bugün de ovülasyo testi yaptım negatif görünüyor ama aşırı akıntı var durduk yere çamaşır altıma yapmış gibi değişik yani normalde test yapmadan önce yumurtladım deyip ilişki oluyordu şimdi test negatif ben bundan bişi anlamadım. Acabası ben hep yumurtladığımı mı zannediyordum yoksa test mi sıkıntılı

Kaç gün kaldi senin bata. Soğan kürüne mi başladın ayni soruyu bende Mayıs grubuna yazmıştım

Akintin nasıl yumurta akı gibi mi?öyleyse pik yakın demektir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…