Gebeliğe Hazırlık 2022 Haziran Ayı Gebelik Planlayanlar 🫂🎊🎉

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Oha daha yenisin ben 7 yıl oldu 1 kızım va rdiye susmadilar düşün 7 yılda 1 uşak ettin kisirmisin olmuyo mu lar havada uçuyor şuan başımın etini yediler sen daha yolun basindaisn yanlış anlama bacım milletin ağzı torba değil ki buzesin susmazlar asla sende ben böyle iyim canım ne zaman isterse o zaman yapcam de gene ne edersen et susmazlar
Valla başımın etini yediler ya her gören soruyor her gören memlekete gitmek istemiyorum artik ya o kadat cok bunalttilar ki. Sormayan kimse kalmadi bazisina düşünüyoruz diyorum bazilarina kismet diyorum ama anlamıyorlar e yap yap sen diyorlar

Kızlar benim bu ayki regl 5 gün kaldı.Sabah gebelik testi yapacağım.Hicbir belirtim yok açıkçası,kendimi dinliyorum ama yok maalesef.Dun gece bir tane yaptım çok ince bir çizgi belirdi ama varla yok arası hayalet,regl olursam da zaten haziran grubundayim😊Gruba sonradan dahil olmak valla zor
Benimde 6 günüm var canim adet belirtisi dahi yok. Ama test yapsak da cikmaz zaten. İstersen testini bir at bakalim

Benimde 6 günüm var canim adet belirtisi dahi yok. Ama test yapsak da cikmaz zaten. İstersen testini bir at bakalim
Renkleriyle oynadım biraz testlere de güvenim kalmadı ama hobi haline getirdim,heyecan katıyor🤣

Eklentiler

• 20220514_031228.jpg
    20220514_031228.jpg
    176 KB · Görüntüleme: 51
Ah şu bayramlar anneler günü yok mu insan o zaman daha çok hassas oluyor sanki seni o kadar iyi anlıyorum ki Rabbim kucaklarımızı doldursun inşallah en yakın zamanda
İnşallah canım benim 🤲 ben aşırı duygusal biriyim sulu gözlüyüm zaten herşeye ağlıyorum bir de tutamıyorum kendimi. Hakkımızda hayırlısı olur inşallah 🤲

X