Gebeliğe Hazırlık 2022 Haziran Ayı Gebelik Planlayanlar 🫂🎊🎉

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hanımlar birşey sorucam progestan ne doktor çok küçük daha dedi bir sorun yok dedi ama bana bu ilacı da verdi nie ki
Bebek rahme tutunsun diye düşük önlemek için bende kullanıyorum 3 aydır çatlatma iğnesnden sonra da veriyolar gebelik olusursa rahim hazır olsun diye

Al benden de o kadar valla aynı benim eşimin lafları ben libidomu geçtim artık valla bari çocuk için olsun demeye başladım
Kız ben inat ediyorum o yaklaşmadıkça yanaşmıyorum.
Öyle demen de iyi değil aslında bu bir sorun zaten gebe kalınca sınırlı oluyor birliktelik işleri sonrasında da sıkıntı. Eşinin sağlık sıkıntısı yoksa hallolur ya
iş hayatı libidoyu düşürüyormuş stres de
Evet evet bunu tatillerde anlıyorum

Kötü enerjiler vermek yok kuzum, o şans bizim de yüzümüze gülecek aşılamayı ben de tekrar istiyorum ama kimbilir kaç ay sonra bikaç ay böyle kendi haline bıraktık biz de.
Aşılama arka arkaya yapınca şans artıyor diye okudum bir kaç yerde. Ben de önümüzdeki ay da tedavi görüp sonraki ay tayinciyiz taşınma falan daha sonrasında da sınav stresi falan diye ara veririm uzun süre

Ya orası öyle de canım 3 yıl oldu artık tam pes edecem diyorum yine edemiyorum
Ahahahah sen napıyosn kız
Ne yapayım ya bat ı bekliyorum sakince buralarda takılıyorum birde minnoşumla ilgileniyorum sen napıyosun telefonumda 2 tane regl takibi uygulaması var bat bi tanesinde 1 Haziran bi tanesinde 4 haziran gösteriyor bakalım ne zaman gelecek

7 yıl öncede doğum yaptım ama bilgi 0 mis bende günde 3 defa icicekmisim başlayım şimdiden teşekkürler
Sen bide bana sor 11 yıl oldu doğum yapalı yeniden de tuturamıyoruz da ben hepten cahilim benim hanım kardeş istiyo diyo ki işine gelmiyo sen istemiyosun da o yüzden yapmıyosun bana kardeş istesen yaparsın sanki siparişle geliyo

Amin canım amin. Ama üzme kendini senin eşine de destek olman gerek eminim o kendini daha kötü hissediyordur şuan sen böyle yaparsan o daha çok üzülür. Dert veren Allah elbet dermanını da verir. Yolun daha basindasiniz. Bebek isteyeli bile daha üç ay olmuş. Hiç sıkma tatlı canını.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…