Gebeliğe Hazırlık 2022 Haziran Ayı Gebelik Planlayanlar 🫂🎊🎉

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhaba benimde yarın regl günüm 1 haftadır sol kasığımda batma ağrı oluyor. Bugün tuvalete gitttiğimde pembe bir adet olacakmışım gibi gelmişti ama sonradan gitti şuan hiç bir şey gözükmüyor sarı tonlarında akıntı var. Bakalım yarın reglim gelecekmi ? Normal gebelik testi yaptım kanı görünce ama tek çizgi çıktı.

Merhaba topiginiz hayirli olsun benide eklermisiniz 12 haziran bat

Benim yaklasik bir haftadan fazladir beyaz akıntım var bugun bile geliyor. Hic yerlesme kanamasi gibi bisi yolmadi bende. Ama adet gunum hic sasmazdi. 3 gun gecmesine ragmen sabah test yaptim benimde tek cizgi maalesef

Birsey sormak istiyorum kizlar regl gunume 9gun var yumurtlamayi akinti ile fark ettim( 26 mayis )ama 1 hafta arayla tekrar yum akintisi geldi degerlendirdik ve uzerinden 4 gun gecti sag kasimda agrim var agridan oturu suphelendim arada yogun beyaz akintim oluyor ani kalktigim zaman birsey batiyor anlik olarak ve gobegimin hrmen altindada olmaya basladi gogusler yaklasik 1 haftadir sis

Bşey söylemek için cok erken canım. Erken gebelik testi yapabilirsin. Ama o da kesin bilgi vermeyebilir. Herkesin hamilelik belirtisi de aynı olmayabiliyor. Mesela benim sadece gaz sancım var.

Şimdi test yaptım yine negatif.Adet de gelmedi.Neden gecikti diye düşünüyorum.Psikolojik mi acaba?Bu ay adet günümü sabırsızlıkla bekledim.O yüzden mi acaba?Kafamda deli sorular.
Ahhh ya ayni ben ne olcak canim bizim bu halimiz adette yok gebelikte çıkmıyor duzenli olan seyde bozuldu adet olsam önüme bakicam oda yok

Ahhh ya ayni ben ne olcak canim bizim bu halimiz adette yok gebelikte çıkmıyor duzenli olan seyde bozuldu adet olsam önüme bakicam oda yok
Aynen.Ben de ne yapacağımı bilmiyorum.2-3 aydır 32,33 günden sonra adet oluyprdum,geçen ay 30 günden olmuşdu.Böyle gecikmesi rahatsız ediyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…