Gebeliğe Hazırlık 2022 Haziran Ayı Gebelik Planlayanlar 🫂🎊🎉

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Aynen canim benimde belirtilerim ayni sekilde bat 1 haziranda gecti adet yok hala ama sabah test yaptim negatif cikti. Benim ezelden beri hep ayni adet belirtilerim olurdu suan hic biri yok. Bugun bile hala akintim devam ediyor 😔 sende durumdan haberdar et beni canim ayni şeyleri yaşayan insanlarla konusmak iyi geliyor 🙋🥰 insallah gebelik olur isteyen herkezde ☺️
Evet canım bende öyleyim aynı belirtileri yaşayanları görünce daha da heyecanlanıyorum inş hamileyim dedigi mesajları okurum diye sürekli takipteyim şeninde inş bebiştendir gecikmen bu ay babalar günü olması nEdeniylede çok istiyorum eşimde babalar günü hediyeni bekliyorum diyor inş olur hepimizin canım :)

Doktor önemli canım iyi araştırmak gerek. Ne zamandan beri bebek istiyorsunuz canım
Daha çok yeni 3 aydır. Ben yumurta takibine gideyim dedim. 2 ay takibe gittim. 2. Ayın sonunda adet olunca hamile kalmaman imkansız bi sorun yok yumurtalar çatlıyor olgunlaşıyor. ya tüplerin tıkalı ya eşinde sorun var bu ay tedavi yapmıycam bunlara bakıcaz dedi. Hsg ve spermiyogram istedi ona göre tedaviye devam edelim diye. Hsg de tüpler açık çıktı ama spermiyogram sıfır çıktı... ürolog arayışındayız suan. Şok olduk. Yolum çok uzun Allah yardımcım olsun inşallah çok kötüyüm çok üzülüyorum...

Şimdi test yaptım yine negatif.Adet de gelmedi.Neden gecikti diye düşünüyorum.Psikolojik mi acaba?Bu ay adet günümü sabırsızlıkla bekledim.O yüzden mi acaba?Kafamda deli sorular.😬
Alla alla ya kan vercez bu gidişte topluca 😅😅😅😅 ben dhaa test yapmadım

Daha çok yeni 3 aydır. Ben yumurta takibine gideyim dedim. 2 ay takibe gittim. 2. Ayın sonunda adet olunca hamile kalmaman imkansız bi sorun yok yumurtalar çatlıyor olgunlaşıyor. ya tüplerin tıkalı ya eşinde sorun var bu ay tedavi yapmıycam bunlara bakıcaz dedi. Hsg ve spermiyogram istedi ona göre tedaviye devam edelim diye. Hsg de tüpler açık çıktı ama spermiyogram sıfır çıktı... ürolog arayışındayız suan. Şok olduk. Yolum çok uzun Allah yardımcım olsun inşallah çok kötüyüm çok üzülüyorum...
Canim her şeyin başında siniz daha. İnşallah bu yolda çok yorulmadan bebek sahibi olursunuz. Eşine doğal kürler başla şimdiden istersen

X