Gebeliğe Hazırlık 2022 Haziran Ayı Gebelik Planlayanlar 🫂🎊🎉

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hanımlar birşey sorucam progestan ne doktor çok küçük daha dedi bir sorun yok dedi ama bana bu ilacı da verdi nie ki
Canım bende bugün öğrendim hamileliğimi bana da hemen progestan verdi bebeğin sağlam tutunması için destekleyici. Kullan mutlaka. Tebrik ederim bu arada aynı gün öğrenmişiz.

Kızlar bana yardımcı olur musunuz bugün adet günüm adet olmadim sadece hafif sancım var kan verdim 3.75 çıktı betam ovulasyon takibi yapmıyorum sadece 21 Mayıs'ta gece 12 1 gibi çatlama sancım oldu yumurtaligimda o gün yumurtlama akintimda oldu yumurtlama o gün olmuş olabilir emin değilim değerim çok düşük sizce kimyasal mıdır

İlk çocuk hemen oldu bu sefer bende kaç ay denedim bilmiyoruz ki cahildik yani ozaman hemen olur biter doğururum demiştim ozaman şimdi. Öylemi çok kolay sanki çocuk olayı ben hala şoktayım inanamıyorum elimde ultrason var ama hala inanamiyorum

Benimde ilki hemen oldu 2 ay sonra ama şimcik olmuyo bende olsam inanamazdım herhalde senin gibi canım sağlıkla kucağına al inşallah ya

Benimde ilki hemen oldu 2 ay sonra ama şimcik olmuyo bende olsam inanamazdım herhalde senin gibi canım sağlıkla kucağına al inşallah ya
En kısa zaman da seninde güzel haberini alırız ben bu ay olmaz demiştim test bile yapmadım geçen ay her gün sabah akşam yaptım olmadiydi.. yani akışına bırak cnm trip at

En kısa zaman da seninde güzel haberini alırız ben bu ay olmaz demiştim test bile yapmadım geçen ay her gün sabah akşam yaptım olmadiydi.. yani akışına bırak cnm trip at
İnşallah kuzum ya ❤ bu ay bende pek umutlu değilim grip oldum ilaç falan içiyorum pek zannetmiyorum olucağını walla şimdiden başladım takvimden gün saymaya yine içerde bi yerde hala umudum kalmışsa demekki

Benim yaklasik bir haftadan fazladir beyaz akıntım var bugun bile geliyor. Hic yerlesme kanamasi gibi bisi yolmadi bende. Ama adet gunum hic sasmazdi. 3 gun gecmesine ragmen sabah test yaptim benimde tek cizgi maalesef
Valla benimde böyle hani adet olurken pembemsi gibi olur çok az ama dersin gelecek dersin ama sonra gitti bi kaç saat sonra lavaboya gittiğimde yoktu. Anlamadım nolduğunu bu yerleşme kanaması değildir bence hafif bişey anlamadım, senin reglin geçmiş benimki daha geçmedide, bakalım ne olacak yarın ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…