Gebeliğe Hazırlık 2022 Haziran Ayı Gebelik Planlayanlar 🫂🎊🎉

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ay hadi hayırlısı ile filmi de çektir varsa bi engel o giderilir inşallah yoktur. İlişki evet ya aşırı oldu ama bebek düşünerek olan bişey değildi ya zaten aylardır robot gibi ilişkiye girmekten bişey anlamamışız🤣 Nasip ya hen sonraki aya odaklandım tekrar aşılama deneyeceğiz bakalım hayırlısı ile olur inşallah bu sefer

Kpss çalışıyorum kuzu siteye girince çıkmak zor oluyor gece yatınca uykum gelene kadar okuyor sabah da uykum kaçsın diye giriyorum 🤣🤣
Salmak iyi geldi ama aylardır ilaç üstüne ilaç hem stres hemde baskı oluyordu.

Sinyaller güzel olsa nolucak ya bize gülmez ki o şans. Reglden sonra tekrar aşılama yapıcaz ona odaklandım 🥰
Kötü enerjiler vermek yok kuzum, o şans bizim de yüzümüze gülecek 🙏❤️ aşılamayı ben de tekrar istiyorum ama kimbilir kaç ay sonra 🤷 bikaç ay böyle kendi haline bıraktık biz de.

Benimde siz gibi hep göğüslerim 1 hafta önceden hassaslaşır agrırdı bat 6 hazıran hiç bişey yok :)
Aynen canim benimde belirtilerim ayni sekilde bat 1 haziranda gecti adet yok hala ama sabah test yaptim negatif cikti. Benim ezelden beri hep ayni adet belirtilerim olurdu suan hic biri yok. Bugun bile hala akintim devam ediyor 😔 sende durumdan haberdar et beni canim ayni şeyleri yaşayan insanlarla konusmak iyi geliyor 🙋🥰 insallah gebelik olur isteyen herkezde ☺️

X