Gebeliğe Hazırlık 2022 Haziran Ayı Gebelik Planlayanlar 🫂🎊🎉

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Haklısın yavrum en azından allah 1 tanede olsa evlat bahşetmiş sana. Bak bizde oda olmuyor akşam burdan testin birini paylaştım çok hafif bir çizgi var ama ona bile inanmıyorum umutsuzluk o kadar işlemiş artık. Sende onunla kafanı dağıt. Kedilerim olmasa ben kahrımdan verem olurdum herhalde
Bu kadar umutsuz olma lütfen bence tedavi falan bisey demedimi doktor

Geciktiysen git eczaneye yap en fazla ne olabilir ki diyorum ben hep kendime valla. Sende öyle düşün bence :KK70:
3 gün var dur bekleyim 2 gün daha. Oglum okulda top oynarken düşmüş aldm geldim birazdan röntgen icin gidicem hastaneye dönüşte test alirim 2 tane birini bugun birini bat günü yaparim

Kuzum benim zaten 3. Cocuk olacak olursa 🙈 8 ve 11 yaslarindalar ama evden bi cikiyolar sabah 9 da aksam 6 da aliyorum gun boyu yine yanlizim bide istemedigim halde bile gebe kalan bi insandim 2. 3. Ay hamile olduğumu ogrendim cocuklarimda yani bi hayal kirikligi oldu istiyoruz olmuyor ya 🤦🏼‍♀️ Bide dedigim gibi ben cok aceleci bi insanim sanirim onunda verdigi bi zorluk var 😏 kedilerin senin evlatlarin olmus artik benim cocuklarimda istiyor kedi istiyolar köpek istiyorlar hatta bi ara hemstir istediler bi ara minik kaplumbaga istiyolardi sınırsız akillarina ne geliyosa istiyolar 😂
Ne güzel işte keşke alsaydın bir kedi eve benim tüm yaşamım onlar dün küçüğünü evde bulamadım hüngür hüngür ağladım evi birbirine kattım meğersem dolabın içine girmiş uyumuş benim evlatlarım onlar kimseye hayvan yada kedi dedirtmiyorum mesela onlar bana muhtaç olan can çünkü ben yemek su verirsem tuvaletini temizler veterinere götürürsem iyiler hayattalar

Bu kadar umutsuz olma lütfen bence tedavi falan bisey demedimi doktor
Yumurta çatlatma iğnesi oldum canım. 4 sene tedavi gördüm bekarken kesilmeyen adetim vardı benim hiç bitmiyordu. Evlenince düzeldi ama kullandığım haplar yumurtalıkta tembellik kist yaptı tiroid şeker yaptı 6 ayda anca kendine geldi işte

Ne güzel işte keşke alsaydın bir kedi eve benim tüm yaşamım onlar dün küçüğünü evde bulamadım hüngür hüngür ağladım evi birbirine kattım meğersem dolabın içine girmiş uyumuş benim evlatlarım onlar kimseye hayvan yada kedi dedirtmiyorum mesela onlar bana muhtaç olan can çünkü ben yemek su verirsem tuvaletini temizler veterinere götürürsem iyiler hayattalar
Astım hastasi benim kızım abimlerde kopek var bide tüysüz olandan o bile alerjisini yükseltiyor annemlerde kuş var biz gidince ust kata cikartiyolar yani alerjik bi bünye. Bide ben hic dokunamiyorum kedi kopek civciv kuş gibi tüylü hayvanlara🙈 ya içim acayip oluyor..hayvanlari cok severim kedi kopek mamasi tasirim arabamin bagajinda ama sanirim ben evde bakamam🙄 ve dedigin gibi onlarin cocuktan bi farki yok bizlere muhtaclar verirsek yiyolar vermezsek bakiyolar

Astım hastasi benim kızım abimlerde kopek var bide tüysüz olandan o bile alerjisini yükseltiyor annemlerde kuş var biz gidince ust kata cikartiyolar yani alerjik bi bünye. Bide ben hic dokunamiyorum kedi kopek civciv kuş gibi tüylü hayvanlara🙈 ya içim acayip oluyor..hayvanlari cok severim kedi kopek mamasi tasirim arabamin bagajinda ama sanirim ben evde bakamam🙄 ve dedigin gibi onlarin cocuktan bi farki yok bizlere muhtaclar verirsek yiyolar vermezsek bakiyolar
benim eşimdede astım var benimde alerjim var ciddi boyutta hemde ama maşallah 9 aydır evimde kedi var babam yıllardır evde 30 tane kanarya muhabbet kuşu falan bakar hiç bir zararları olmadı. Ki o kadar ileri boyutta ki hastanelik oluruz eşimle

Merhaba kızlar buraya kaset testlerimi daha önce atmıştım, dün beklenen adet günümdü kan testi de verdim değerim 11.3 çıkmış. Çatlatma iğnesinin etkisi olabilir mi, değer bana çok düşük geldi de, iğneden 16 gün sonra testi yaptım.

Eklentiler

• Screenshot_20220603_113607.jpg
    Screenshot_20220603_113607.jpg
    61,4 KB · Görüntüleme: 49
  • 154797.jpg
    154797.jpg
    10,7 KB · Görüntüleme: 47
benim eşimdede astım var benimde alerjim var ciddi boyutta hemde ama maşallah 9 aydır evimde kedi var babam yıllardır evde 30 tane kanarya muhabbet kuşu falan bakar hiç bir zararları olmadı. Ki o kadar ileri boyutta ki hastanelik oluruz eşimle
Ya masallah kuzum ozaman bizimki eve girer 1 saate tıkanmaya hapsirmaya baslar 🙄

Merhaba kızlar buraya kaset testlerimi daha önce atmıştım, dün beklenen adet günümdü kan testi de verdim değerim 11.3 çıkmış. Çatlatma iğnesinin etkisi olabilir mi, değer bana çok düşük geldi de, iğneden 16 gün sonra testi yaptım.
2 gün sonra tekrar verip artışa bakılması lazım , ama hamilesin bence 🌹

inşallah hadi güzel haberlerle gel canımmm 🤲🤲🤲

Evet kızlarrrrrrr kan verildi hatta muayene bile olundu.(vajinal) Rahim hazırlanıyor, gayet kalın sağlam yumurtlamışsın bu ay dedi. Kan sonucu akşam 18.30 gibi çıkacak. Sabahki kanları göndermişler benimki acil statüsünde sonradan gidecek akşama öğreneceğiz. Progestan yazdı hemen, coraspin ve foliğe devam. İnşallah güzel haber alırım bana dua edin 🙏🏼🙏🏼 varsa da sanırım çok yeni daha. Evde bir test daha var onu da yapıcm şimdi.

Evet kızlarrrrrrr kan verildi hatta muayene bile olundu.(vajinal) Rahim hazırlanıyor, gayet kalın sağlam yumurtlamışsın bu ay dedi. Kan sonucu akşam 18.30 gibi çıkacak. Sabahki kanları göndermişler benimki acil statüsünde sonradan gidecek akşama öğreneceğiz. Progestan yazdı hemen, coraspin ve foliğe devam. İnşallah güzel haber alırım bana dua edin 🙏🏼🙏🏼 varsa da sanırım çok yeni daha. Evde bir test daha var onu da yapıcm şimdi.
Maşallah hayırlı olsun 😍

Canim bu haber beni cok sevindirdi, moralim yerine geldi ❤️

Regl günü geçti mi canım acaba geç döllenme olabilir mi? Belki iki kez yumurtlama gördün?
Pardon 25 Mayıs'ta ovulasyon testim böyleydi daha da yapamadım. 26 Mayısta da ilişki olmuştu

Eklentiler

• Screenshot_2022-06-03-13-06-20-442_com.google.android.apps.photos.jpg
    Screenshot_2022-06-03-13-06-20-442_com.google.android.apps.photos.jpg
    83,7 KB · Görüntüleme: 67
X