Gebeliğe Hazırlık 2022 Haziran Ayı Gebelik Planlayanlar 🫂🎊🎉

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canim bu haber beni cok sevindirdi, moralim yerine geldi ❤️
Canımmm inşallah sende tez zamanda alacaksın haberi. 🙏🏼 Çok üzüldüm dün yaşadıklarına. Birinden hamiş haberi gelsin moralimiz düzelsin diyordum kendimi katmamıştım hiç. Bakalım sonuç gelene kadar sevinemiyorum daha. Hepimiz tez zamanda kavuşalım inşallah ☺️🙏🏼

Eklentiler

• 16542510616988660405752446202685.jpg
    16542510616988660405752446202685.jpg
    125 KB · Görüntüleme: 59
Ben de seninle aynı durumdayım pko görüntüsü var dediler sadece. 11. Gün yumurtlama gördüm ama ertesi gün randevuda doktor yumurta yok dedi testlere inansam mı inanmasam mı bilemedim 😔
yani şöyle bence değerlendir muhakkak. ben dış gebeliğimde karı-koca kadın doğumcu olan bi kliniğe gitmiştim birisi bana kese görüyorum dış gebelik değil derken diğeri dış gebelik diyordu. doktorlar da yanılabilir bazen.

Evet kızlarrrrrrr kan verildi hatta muayene bile olundu.(vajinal) Rahim hazırlanıyor, gayet kalın sağlam yumurtlamışsın bu ay dedi. Kan sonucu akşam 18.30 gibi çıkacak. Sabahki kanları göndermişler benimki acil statüsünde sonradan gidecek akşama öğreneceğiz. Progestan yazdı hemen, coraspin ve foliğe devam. İnşallah güzel haber alırım bana dua edin 🙏🏼🙏🏼 varsa da sanırım çok yeni daha. Evde bir test daha var onu da yapıcm şimdi.
o testi yarın ilk çişle yapın :) koyuysa seviniriz beta yükseliyor diye :)

Lutfen guzel sonuclar ver bize 🥰 bide keske erken gebelik testi yapsaydin dahami belli olurdu acaba

Canım 5 dk içinde çıktı 2 tane yaptım. Koşa koşa kan vermeye gittim doktoruma kan verdim direk. Erken gebelikte daha koyu çıkardı muhtemelen. Vajinal muayene falan da oldum.
Dış gebelik ihtimaline baktı doktorum herşey güzel görünüyor dedi bakalım kanı bekliyorum. Akşam 18.30 da öğreneceğim.

Eklentiler

• IMG_20220603_132126.jpg
    IMG_20220603_132126.jpg
    74,2 KB · Görüntüleme: 45
Canım 5 dk içinde çıktı 2 tane yaptım. Koşa koşa kan vermeye gittim doktoruma kan verdim direk. Erken gebelikte daha koyu çıkardı muhtemelen. Vajinal muayene falan da oldum.
Dış gebelik ihtimaline baktı doktorum herşey güzel görünüyor dedi bakalım kanı bekliyorum. Akşam 18.30 da öğreneceğim.
Böyle cikmasi normal zaten bat a daha var o yuzden silik bence

X