Gebeliğe Hazırlık 2022 Haziran Ayı Gebelik Planlayanlar 🫂🎊🎉

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlaaaaaaarrrrrr ayy ovü sonrası 12.gün diye dayanamadım eczaneye gittim beeen. 🤣🤣
Sonuç buuuu testin markası Artımed.
Ayyyyyy şoklardayımmmmm Ekim ayağım titriyooooorrrr😱😱😱😱 simcook simcook ucge ucge bişey diyiiiiinnnnnnn

Eklentiler

• IMG_20220603_114229.jpg
    IMG_20220603_114229.jpg
    84,5 KB · Görüntüleme: 76
Yaaaa...üzüldüm. Neyse dur kırmızıları görene kadar bekleyelim sakin sakin. Testlerin güvenirliği malum. 🙏🏼 Uleen birimiz de hamiş çıksın yaa hadi. Az sevinelim. ☺️
Evet testlerın güvenirliğine pek inanamıyor insan ilk defa adetim bu kadar gecikti psıkolojık mı etkiledim acaba bilmiyorum ki :110: 25 veya 26 günde bir olurum. bugun 29. gun... aynen biraz güzel haberler alalım dunden moraller bozuk :KK43:

Evet testlerın güvenirliğine pek inanamıyor insan ilk defa adetim bu kadar gecikti psıkolojık mı etkiledim acaba bilmiyorum ki :110: 25 veya 26 günde bir olurum. bugun 29. gun... aynen biraz güzel haberler alalım dunden moraller bozuk :KK43:
İlk korunmayı bıraktığımda benim de 15 gün gecikti canim. Ve hayatımda ilk kez gecikme yaşadım.
Bu hamilelik belirtileri vs hepsi psikolojik.

Hayırlı akşamlar canımlar bu ay inzivaya çekildim ama girip arada okuyorum takip ediyorum sizi
@Random3 A ad000 @sultansultan90 @ZorluBekleyis @miresl
Ve diğer kızlar nasılsınız 🌿
Ben bu ay rahat bırakıcam kendimi dedim ama olayı biraz yanlış anladım sanırım ilaç falan kullanmadım ama bir görseniz ilişkisiz iki yada üç günüm var heralde evlendiğimden beri ilk kez bu kadar çok birliktelik olmuştur.
Yumurtlama falan da takip edemedim haliyle öyle saldım çayıra mevlam kayıra devam ediyoruz.
Üç dört gündür rahmimin sağ tarafında ağrım var çoğu zaman iğne batması gibi oluyor. Bel ağrım vardı iki gün bu gün geçti sanki biraz. Akıntım bazen sulu beyaz bazende sarımtrak yeşile dönük bi renk oluyor mukus şeklinde oluyor.
He birde uyuyorum sürekli.
Bakalım ne olacak uygulama 9 10 haziran gösteriyor batı
Canım ben bu ay da elendim zaten sadece 3 kez ilişki olmuştu o yüzden beklemiyordum da bat 4 haziran testim de negatif çıktı bekliyorum şimdi. Benim her şeyden önce halletmem gereken daha büyük bir problemim var sanırım eşim ilişkiye girmeye üşeniyor hiç istemiyor 🤷🏻‍♀️

Tamamını çekmiştim canım. Artimed markası ama iyi bir marka bildiğim kadarıyla. Sorun bende. Şöyle ki benim şimdiye kadar ilaçsız hiç reglim olmadı. Kendi haline bırakırsam bir sene regl olmuyorum. Çatlama da doğal yolla olmuyor dolayısıyla. Evlenmeden önce sürekli olarak Yasemin diane ya da yazz kullanıyordum, evlendiğimden beri de tarlusal gibi ilaçlarla regl olabiliyorum. Kendi kendine asla olmuyor. O yüzden benim zaten yumurtlama olayım problemli olduğu için kötü örnek oluşturmasın. Sen ovülasyonda gördüysen muhtemelen vardır.
Yaa öyle mii. Benim böyle bir sıkıntım yok bildiğim kadarıyla. Ama bu ay gideceğim kadın doğuma. Belki çatlama olmuyordur bende de. Reglim gelecek belli yani kasıklarım çok ağrıyor çünkü

Kizlar sizce aksam tekrar bebetime marka alip tekrarliyim mi ? Bakalim yine aynı çıkacak mı aşırı merak ediyorum

Kızlaaaaaaarrrrrr ayy ovü sonrası 12.gün diye dayanamadım eczaneye gittim beeen. 🤣🤣
Sonuç buuuu testin markası Artımed.
Ayyyyyy şoklardayımmmmm Ekim ayağım titriyooooorrrr😱😱😱😱 simcook simcook ucge ucge bişey diyiiiiinnnnnnn
Ayy mükemmel bi haber canım sağlıkla ilerlesin inşallah ❤️

ya bebetime bu sefer yine pozitif çıkarsa sonra yine kan versen negatif çıksa daha çok üzülmeyecek misiniz?
şuan da gebe miin değil misin bunu öğrenmenin net yolu kan vermek. o testi de kullanma o hastaneye de gitme. devlete git bi baktır bence.
Hamile olmadığıma ikna oldum. Sadece merak ediyorum o iki test mi hatalıydı yoksa yine aynısı mı olacak

X