Gebeliğe Hazırlık 2022 Haziran Ayı Gebelik Planlayanlar 🫂🎊🎉

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bat 5 haziran kızlar ama bilin bakalım ben napıyorummmm?? Kan vermeye gidiyorum yoldayım bile. Bende pıhtılaşma olduğu için doktor çizgi görünce hemen gel demişti evime yakın zaten 5 dk. Doktoruma gidiyorum inşallah vardır bakalım 🙏🏼🙏🏼
Hayirli haberlerini bekliyoruuuuz ❤️

Aminn canim. Benimde bata son 3 gün
benim iki tane kedim var cins kedi. birini 4 aylık birini 1.5 aylık sahiplendim. Şimdi biri 1 yaşında diğeri 6 aylık onları evlat gibi belledim ben kendime çünkü kafayı kıracaktım artık hamile kalmak için. Kendimi onlara adadım ikisi de dibimden ayrılmıyor mesela kendimi onlarla iyileştirdim bana çok güzel motive oldular kendimi uzun zamandır hissetmediğim kadar iyi hissediyorum mesela kendime böyle çözüm bulmuştum ben

benim iki tane kedim var cins kedi. birini 4 aylık birini 1.5 aylık sahiplendim. Şimdi biri 1 yaşında diğeri 6 aylık onları evlat gibi belledim ben kendime çünkü kafayı kıracaktım artık hamile kalmak için. Kendimi onlara adadım ikisi de dibimden ayrılmıyor mesela kendimi onlarla iyileştirdim bana çok güzel motive oldular kendimi uzun zamandır hissetmediğim kadar iyi hissediyorum mesela kendime böyle çözüm bulmuştum ben
Benimde bir oğlum var, çok küçük yaşta anne oldum. Beraber büyüdük diyebilirim. Pek birşey hatırlamıyorum bile hamileligime dair :) Şimdi 5 yaşında kardeş istiyor, bende 1 yıldır uğraşıyorum. Çok yoruldum 😓

Attim hepsini sinirlerimi bozuyolar 🙄
ben düne kadar yaptığım testleri atmıştım hatta ilkindeki ultrason resmini bile yırtıp atmıştım evde sinirimden üzüntümden şimdi çok pişman oldum keşke hepsini saklasaydım diye. Keşke atmasaydın emin ol ilerde pişman olursun hepsi çünkü senin anlık hislerini barındırıyor bence ben öyle düşünüyorum ve artık atmamaya karar verdim

Benimde bir oğlum var, çok küçük yaşta anne oldum. Beraber büyüdük diyebilirim. Pek birşey hatırlamıyorum bile hamileligime dair :) Şimdi 5 yaşında kardeş istiyor, bende 1 yıldır uğraşıyorum. Çok yoruldum 😓
Haklısın yavrum en azından allah 1 tanede olsa evlat bahşetmiş sana. Bak bizde oda olmuyor akşam burdan testin birini paylaştım çok hafif bir çizgi var ama ona bile inanmıyorum umutsuzluk o kadar işlemiş artık. Sende onunla kafanı dağıt. Kedilerim olmasa ben kahrımdan verem olurdum herhalde

Kuzum benim zaten 3. Cocuk olacak olursa 🙈 8 ve 11 yaslarindalar ama evden bi cikiyolar sabah 9 da aksam 6 da aliyorum gun boyu yine yanlizim bide istemedigim halde bile gebe kalan bi insandim 2. 3. Ay hamile olduğumu ogrendim cocuklarimda yani bi hayal kirikligi oldu istiyoruz olmuyor ya 🤦🏼‍♀️ Bide dedigim gibi ben cok aceleci bi insanim sanirim onunda verdigi bi zorluk var 😏 kedilerin senin evlatlarin olmus artik benim cocuklarimda istiyor kedi istiyolar köpek istiyorlar hatta bi ara hemstir istediler bi ara minik kaplumbaga istiyolardi sınırsız akillarina ne geliyosa istiyolar 😂

bende de pcos var 35-40 günde bir adet olurum. yumurtlamamı tam ayarlayamadığım için ben kullandım. iki kere hamile kadlım ikiinde de kullanmıştım. çok ağır bi pcoos yoksa arkadaşın ki gibi senede bir adet görülüyorsa ilaçsız belki işe yaramıyor ama ortalama bi düzen varsa bence işe yarıyor.
mesela ben geçen ay 42 gün üzerine adet oldum ama bu ay 10. gün yumurtlamayı gördüm. eğer kullanmasaydım bilemeyecekim.
Ben de seninle aynı durumdayım pko görüntüsü var dediler sadece. 11. Gün yumurtlama gördüm ama ertesi gün randevuda doktor yumurta yok dedi testlere inansam mı inanmasam mı bilemedim 😔

X