Gebeliğe Hazırlık 2022 Haziran Ayı Gebelik Planlayanlar 🫂🎊🎉

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Evet resmen direniyoruz benim yumurtlama sonrasi bugun 15. Günüm gerci ben testle değil uygulamadan bakıyorum bu gunlere ne kadar dogru bilmiyorum açıkçası ilk deneme ayımız bu bizim
Ee yumurtlama sonrası 14.GÜN BAT olması gerekiyor?? Senin geçmiş o zaman günün? Yumurtlamanın uygulamada göründüğü gün olduğuna emin misin? Akıntı falan oldu mu mesela?

K

Kaset test yaptim 5 sn icinde hemen çıktı ikiside attim buraya kizlaea inanamıyorum ya aglicam
Kaset testler sonuçta erken gebelik testi gibi hassas değil 2. Çizgi çıkması için belli bi beta hcg değeri olmalı. 1.20 çıkmaz kaset testte. 2. Çizgi çıkıpta değer nasıl böyle olabilir benimde aklım almıyor. Üzülme demek boş umut ettin sonuç böyle olunca haliyle üzülür insan ama sakin kalmaya çalış inşallah vakti zamanı geldiğinde nasibin seni bulacak

Ee yumurtlama sonrası 14.GÜN BAT olması gerekiyor?? Senin geçmiş o zaman günün? Yumurtlamanın uygulamada göründüğü gün olduğuna emin misin? Akıntı falan oldu mu mesela?
Evet akintim olmuştu şeffaf her ay olan akıntı. Sonradan o akinti beyaza döndü gecen haftasonu baya geldi suan azaldi ama hala bugun bile geliyordu

Nasiiilll yanlış olmasın bildiğin positif testler bozuk desem hepsi mi bozuk olur bence yanlışlık var
Kesinlikle var bende inanmıyorum kaser test yaptim saniyesinde çıktı olmayan hcgyi mi algiladi pespembe çıkardı resmen şoktayım suan elim ayagim titriyor

Evet akintim olmuştu şeffaf her ay olan akıntı. Sonradan o akinti beyaza döndü gecen haftasonu baya geldi suan azaldi ama hala bugun bile geliyordu
Yani uygulamadaki gün yumurtladıysan 14 gün sonra adet olman gerekiyor sen 15. Gün diyorsun bence test yapma vaktin gelmiş senn canım. Çünkü yumurtadan 14 gün sonra adet olma durumu herkes için aynıdır. (hastalık olmadıkça) kızzzz yarın sabah test yap sen

Yıkıldım resmen

Aldim eve geceyim ikisini de yapicam yıkıldım resmen nasil olabilir hala inanamıyorum zaten bütün negatif seyler gelir beni bulur
Bir yanlislik mi oldu acaba ya butun testlerde cizgi çıktı resimden bile belli oluyordu cok enteresan aşırı şaşırdım tekrar yap bakalim ne cikicak

Bir yanlislik mi oldu acaba ya butun testlerde cizgi çıktı resimden bile belli oluyordu cok enteresan aşırı şaşırdım tekrar yap bakalim ne cikicak
Ya hadi diyelim biri yanlış bugun iki tane yaptim ikiside mi yanlis Allah askina cildircam ya

Neyse kizlar siz siz olun sakin bebetime almayın. Aninda pespembe silik çizgi çıkardı sonuc negatif. Hayal kırıklığımı size şuan anlatamam, bütün gün kendimi salak gibi hamile sandım. İnşallah sizler gerçek pozififi görürsünüz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…