Gebeliğe Hazırlık 2022 Haziran Ayı Gebelik Planlayanlar 🫂🎊🎉

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hayırlı akşamlar canımlar bu ay inzivaya çekildim ama girip arada okuyorum takip ediyorum sizi
@Random3 @ad000 @sultansultan90 @ZorluBekleyis M Mavimiresl
Ve diğer kızlar nasılsınız 🌿
Ben bu ay rahat bırakıcam kendimi dedim ama olayı biraz yanlış anladım sanırım ilaç falan kullanmadım ama bir görseniz ilişkisiz iki yada üç günüm var heralde evlendiğimden beri ilk kez bu kadar çok birliktelik olmuştur.
Yumurtlama falan da takip edemedim haliyle öyle saldım çayıra mevlam kayıra devam ediyoruz.
Üç dört gündür rahmimin sağ tarafında ağrım var çoğu zaman iğne batması gibi oluyor. Bel ağrım vardı iki gün bu gün geçti sanki biraz. Akıntım bazen sulu beyaz bazende sarımtrak yeşile dönük bi renk oluyor mukus şeklinde oluyor.
He birde uyuyorum sürekli.
Bakalım ne olacak uygulama 9 10 haziran gösteriyor batı
Vallahi bu batmalar bende de var. Aşırı iştah ve bel ağrım da var inanılmaz. Ama son birkaç saaattir kasıklarımda bacağıma da vuran ağrı var. Sanırım regl olacağım bu regl olma belirtilerin çünkü benim. Hayırlısı artık bakalım

1.20 çıktı kizlar nasil olabilirki soktayim aninda silik cikan cizgiler nasil olabilir aklim almiyor inanamıyorum
1.20 çıkıp sonra değeri artan birini okumuştum.
Üzülme be tatlım. Hayırlısı olsun. Çalışmalara devam. Bi gün elbet tutturacağız doğal ya da başka yöntemlerle. Ah şu silik çizgiler.. 😔

1.20 çıktı kizlar nasil olabilirki soktayim aninda silik cikan cizgiler nasil olabilir aklim almiyor inanamıyorum
Yükselme evresinde olabilir mi 1.20den yükselenler oldu ama idrarda nasıl çıktı acaba. Kaset test yapmamış mıydın? Nasıl ikinci çizgi çıktı o zaman. Ya gerçekten hiç düşünmeyenler çat diye hamile kalıyor çok isteyenler çift çizgiye rağmen sonuç böyle düşük çıkıyor. Aklımız bizle oyun mu oynuyor vallahi anlamıyorum.

Teste direniyoruz resmen ✊🏽 böyle diyorum da sabah kalkıp kendim test yapıyormuşum bi de.
Yarın yumurtlama sonrası 12.günüm.
Hayır, yapmamalıyım. 😖😖
Evet resmen direniyoruz 🤣 benim yumurtlama sonrasi bugun 15. Günüm gerci ben testle değil uygulamadan bakıyorum bu gunlere ne kadar dogru bilmiyorum açıkçası ilk deneme ayımız bu bizim ☺️☺️

K
Yükselme evresinde olabilir mi 1.20den yükselenler oldu ama idrarda nasıl çıktı acaba. Kaset test yapmamış mıydın? Nasıl ikinci çizgi çıktı o zaman. Ya gerçekten hiç düşünmeyenler çat diye hamile kalıyor çok isteyenler çift çizgiye rağmen sonuç böyle düşük çıkıyor. Aklımız bizle oyun mu oynuyor vallahi anlamıyorum.
Kaset test yaptim 5 sn icinde hemen çıktı ikiside attim buraya kizlaea inanamıyorum ya aglicam 🥺

Hayırlı akşamlar canımlar bu ay inzivaya çekildim ama girip arada okuyorum takip ediyorum sizi
@Random3 @ad000 @sultansultan90 @ZorluBekleyis M Mavimiresl
Ve diğer kızlar nasılsınız 🌿
Ben bu ay rahat bırakıcam kendimi dedim ama olayı biraz yanlış anladım sanırım ilaç falan kullanmadım ama bir görseniz ilişkisiz iki yada üç günüm var heralde evlendiğimden beri ilk kez bu kadar çok birliktelik olmuştur.
Yumurtlama falan da takip edemedim haliyle öyle saldım çayıra mevlam kayıra devam ediyoruz.
Üç dört gündür rahmimin sağ tarafında ağrım var çoğu zaman iğne batması gibi oluyor. Bel ağrım vardı iki gün bu gün geçti sanki biraz. Akıntım bazen sulu beyaz bazende sarımtrak yeşile dönük bi renk oluyor mukus şeklinde oluyor.
He birde uyuyorum sürekli.
Bakalım ne olacak uygulama 9 10 haziran gösteriyor batı
Yaa iliski mevzusu 😂 bizde o sekildeyiz evlendigimizden bu yana bebek icin bu kadar yoğun calismalara basladik 😂 o yazin bizi anlatiyor😅 senin genel belirtilerin gebelik belirtisi gibi geldi bana bel agrisi akinti uyku hali bat ına 1 hafta kalmis 4-5 gun sonra sonuc alirsin gibime geliyor.. Ama akintin yeşil se kokuluysa dikkat et enfeksiyon da olabilir.. bu arada benim bi gebeligim olmustu istenmeyen gebelikti dogum kontrol hapı kullanirken gebe kalmistim cok sivi yogun akintim vardi o dönem

X