Gebeliğe Hazırlık 2022 Haziran Ayı Gebelik Planlayanlar 🫂🎊🎉

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Vallahi bu batmalar bende de var. Aşırı iştah ve bel ağrım da var inanılmaz. Ama son birkaç saaattir kasıklarımda bacağıma da vuran ağrı var. Sanırım regl olacağım bu regl olma belirtilerin çünkü benim. Hayırlısı artık bakalım

1.20 çıktı kizlar nasil olabilirki soktayim aninda silik cikan cizgiler nasil olabilir aklim almiyor inanamıyorum
1.20 çıkıp sonra değeri artan birini okumuştum.
Üzülme be tatlım. Hayırlısı olsun. Çalışmalara devam. Bi gün elbet tutturacağız doğal ya da başka yöntemlerle. Ah şu silik çizgiler..

1.20 çıktı kizlar nasil olabilirki soktayim aninda silik cikan cizgiler nasil olabilir aklim almiyor inanamıyorum
Yükselme evresinde olabilir mi 1.20den yükselenler oldu ama idrarda nasıl çıktı acaba. Kaset test yapmamış mıydın? Nasıl ikinci çizgi çıktı o zaman. Ya gerçekten hiç düşünmeyenler çat diye hamile kalıyor çok isteyenler çift çizgiye rağmen sonuç böyle düşük çıkıyor. Aklımız bizle oyun mu oynuyor vallahi anlamıyorum.

Teste direniyoruz resmen böyle diyorum da sabah kalkıp kendim test yapıyormuşum bi de.
Yarın yumurtlama sonrası 12.günüm.
Hayır, yapmamalıyım.
Evet resmen direniyoruz benim yumurtlama sonrasi bugun 15. Günüm gerci ben testle değil uygulamadan bakıyorum bu gunlere ne kadar dogru bilmiyorum açıkçası ilk deneme ayımız bu bizim

K
Kaset test yaptim 5 sn icinde hemen çıktı ikiside attim buraya kizlaea inanamıyorum ya aglicam

Yaa iliski mevzusu bizde o sekildeyiz evlendigimizden bu yana bebek icin bu kadar yoğun calismalara basladik o yazin bizi anlatiyor senin genel belirtilerin gebelik belirtisi gibi geldi bana bel agrisi akinti uyku hali bat ına 1 hafta kalmis 4-5 gun sonra sonuc alirsin gibime geliyor.. Ama akintin yeşil se kokuluysa dikkat et enfeksiyon da olabilir.. bu arada benim bi gebeligim olmustu istenmeyen gebelikti dogum kontrol hapı kullanirken gebe kalmistim cok sivi yogun akintim vardi o dönem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…