Gebeliğe Hazırlık 2022 Haziran Ayı Gebelik Planlayanlar 🫂🎊🎉

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
O zaman bebetime baya hassasmış 1.20 yi bile göstermiş. 😔 Hay Allah ya. Üzülme canım tamam hayat devam ediyor umutsuzluk stres senn en büyük düşmanın. Bak ben 2 tane kaybettim. 2 sininde kalp atışını duydum sonra kaybettim. Sağlıklı olsun istediği zaman gelsin bebiş inan bana 🙏🏼 psikolojin de çok önemli biliyorsun. Bazıları doğurur çöpe atar, bazıları da böyle yapayım diye uğraşır. Biz güzel anneler olacağız inşallah..☺️ Sıkma canını

Hayırlı akşamlar canımlar bu ay inzivaya çekildim ama girip arada okuyorum takip ediyorum sizi
@Random3 @ad000 S sultansultan90 @ZorluBekleyis @miresl
Ve diğer kızlar nasılsınız 🌿
Ben bu ay rahat bırakıcam kendimi dedim ama olayı biraz yanlış anladım sanırım ilaç falan kullanmadım ama bir görseniz ilişkisiz iki yada üç günüm var heralde evlendiğimden beri ilk kez bu kadar çok birliktelik olmuştur.
Yumurtlama falan da takip edemedim haliyle öyle saldım çayıra mevlam kayıra devam ediyoruz.
Üç dört gündür rahmimin sağ tarafında ağrım var çoğu zaman iğne batması gibi oluyor. Bel ağrım vardı iki gün bu gün geçti sanki biraz. Akıntım bazen sulu beyaz bazende sarımtrak yeşile dönük bi renk oluyor mukus şeklinde oluyor.
He birde uyuyorum sürekli.
Bakalım ne olacak uygulama 9 10 haziran gösteriyor batı
Hadi hayırlısı kuzum benimde 6 sı benim umudum yok gene ama catlatma 11. Gündeyim bel agrım basladı gögüslerim sızlıyo bide iğne etkisi bugün geçmiştir bişe farkettim şiddetli bel agrısı çekiyorum ya hep ben iğnede tam 11. Gün baslıyor iğne etkisi bitince belime yükleniyor agrı anlamadım vallahi bıktım ama ben hormonlardan artık gerçekten kusucam ilaç ilaç hormon balona döndük ödemden psikojimiz etkiliyor

Negatif hanimlar yaptigim testlerde suan negatif kanda negatif. Sakın bebetime marka almayın
Kuzum ben hatırlıyorum sende geçen ay da pozitif göstermişti bu testlere ben güvenemiyorum sana ilk de de yazdım hatta bugün ama bende inanmak istedim acıkcası en güzeli bat gününde pahalı olab erken gebelik almak bir tane yetiyor ben 2 seferdir ole yapıyorum en azından net sonuc veriyor üzülme ama kuzum ins en yakın zamanda burda hepimiz pozitifleri görücez 🫶🙏

Kuzum ben hatırlıyorum sende geçen ay da pozitif göstermişti bu testlere ben güvenemiyorum sana ilk de de yazdım hatta bugün ama bende inanmak istedim acıkcası en güzeli bat gününde pahalı olab erken gebelik almak bir tane yetiyor ben 2 seferdir ole yapıyorum en azından net sonuc veriyor üzülme ama kuzum ins en yakın zamanda burda hepimiz pozitifleri görücez 🫶🙏
Gecen ay ben bu testlerden yapmadım. Bu testten bugün sabah aksam 2 tane yaptım ve anında cift cizgi cikardi hatta aksamki yaptigim daha belliydi pespembeydi 5 saniye de çıktı. Bende buna güvenip gidip kan verdim sonuç negatif.

Bahsettigin birgebeningünlüğündeki test 15 dk da falan çıkmıştı. Ama bu saniyesinde çıktı ya c çıkmadan t çıktı şoktayım hala

Ya niye kalmasın umudun çok şükür bi çocuğun da var. Bence bi yanlışlık var. Ne bileyim aşırı saçma yani.
Evet çok şükür bi tane bana yeter demekki fazla zorlamaya gerek yokmuş. Ben Aralık'ta üçüzlerimi kaybettim birde.

X