Gebeliğe Hazırlık 2022 Haziran Ayı Gebelik Planlayanlar 🫂🎊🎉

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
aynen öyle benimde 3-5 haziran arasında olmuş olmam gerekiyor kendime söz verdim eğer olmazsam pazartesi sabhaı ilk idrarla bende yapıcam hayırlısı artık ya üzülecek daralacak bişi yok
Aaa biri daha eklendi heyecanlı bekleyişeee.. Benimde Bat 5 haziran. Haberleşelim mutlaka ayy hepimiz hamiş olalım inşallah ya

ahaah eşim gelirken 5 tane test almış ama inadım inat yapmayacam
5 tane miiiiii ya bu eşler çok komik oluyorlar bu süreçte. Benimki de sürekli dalga geçiyor doğuracaksan doğur artık savsaklıyorsun bak diyor sanki kendi kendimize yapıyoruz çocuğu. Neyse fazla testten zarar gelmez. Pozitif çıkarsa hepsini birden yaparsın

ahahhaha yapmazsam adım şimo değiil bana 1 haftadı kendini yırtıyor allah rızası için yap diye şimdide diyor bak karı dünyanın parasını verdim git işe delirtme beni diyip duruyo iki lokma yemek yedirtmedi

Dhshdhdjdjdk ayyy kahkaha attım. Bunlar bizden daha fena ya.. Biz kendimizi mi dinliyoruz acaba falan diyoruz ya hep. Erkekler hamile kalabilseymiş hiç düşünemiyorum hallerini cidden. Akşam yapsan mı acaba ya? Bak, bende şimdi heyecanlandım.

Yüksek değil. O zaman mevsim geçişi falan olabilir hormanlara da baktilarsa. İnsan vücudu bı tuhaf benim geçen ay mesela ilk defa ara kanamam oldu hiç olmazdı normalde hatta hamilemiyim diye düşünmüştüm. Aydan aya değişiyor malesef onu anladim

Kuzum takip edilmesi lazım. Neticede üç sonuçtan ikisi normal. Benim hep anormaldi artışım. Kanaman falanda yok inşallah bisey yoktur sıkma canını. Ama aralıklarla kese görünene kadar kan vermeye devam et bence

Aynen bende oyle karar verdim Benimde yarin 25.gunum ayin 4u olmazsam ilk gecikme gunu olucak. Kan idrar neyse artik ayin 8ine kadar yapmam heralde cunku en fazla 3 gun gecikme yasadim bugune kadar nasip bakalim umut kesilmez
Ayy aynı benim kafasın canım sonuna kadar direniyoruz olsun diye inşallah bu ay ikimizde de bir mucize olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…