Gebeliğe Hazırlık 2022 Haziran Ayı Gebelik Planlayanlar 🫂🎊🎉

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İnşallah bebiş vardır da olmazz şöyle bir 9 ay. AA o değilde benim eltim hamileliğini 2. hafta öğrendi karı 2 ay çatır çatır adet oldu sonra birdaha olmadı yav doktoruda bazı kişilerde bu olması çok normal demiş şakır şakır oldu karı :KK70: :KK70:
Uzerine adetmi gördü yani annemde hep öyle oluyormus 2 hamileligindedr

kuzum yaa şimdi baktımda göğüs ucumun kahverengi kenarlarında top top sertlikler olmuş bugun, dun yoktu. göğüste şişlik acıma vs. yok 🤔🤨
benimde göğüs de koyu halka var ya hani o koyulaşmış büyümüş göğüsüm sert vs. hafiften uçlarda ağrı var dokundukça falan hayır olsun inşallah :)

benimde göğüs de koyu halka var ya hani o koyulaşmış büyümüş göğüsüm sert vs. hafiften uçlarda ağrı var dokundukça falan hayır olsun inşallah :)
benim uclarının yannda mınık mınık kabarcıklar olmuş elledim sert gibiydi başka hiç birşey yok Allah Allah yaaa aynen inşallah hayırdır :)

Kızlar ben 2 gün önce kan verdim 7.6 cıkmıstı. Bugün tekrar bakacaktı doktor. Bgun 39 cıktı. Hamılelık testlerımde dunden berı cıft cızgı oldular. Ay çok çok mutlu oldum 😍 benım adetten 4 gün önce yaptığım erken gebelik testim negatıf cıkmıstı. Ama kanda 7 cıkınca gebelik var dedı. Adete son 2 kala testlerım pozıtıf cıktı. Yanı test 2 gun arayla negatıften pozıtıfe döndü. İdrarda olumsuz sonuc goren hemen ümitsizliğe kapılmasın. Adete 2 gün kala yapın. 🤗veya adet gününde
Hayırlı olsun belirtileriniz var mıydı

evet bende oyle düşünmüştüm yarın 3 cu gun haber vereceğim size. sizlerde de gelişme olursa benı etiketleyın unutmayın :KK70:
sende beni etiketle yavrum merakdan öldürme adamı ben 9 da siteyi açmış oluyorum zaten he çalışıp hem kotrol ediyorum :KK70:Bu gidişle hepinize test yaptırıcam hahah

selam aramıza hoşgeldin ☺ belirtilerimiz aynı olunca yazmak istedim. benim her adet zamanımdan 1 hafta öncesi aşırı yorgunluk ve göğüslerimde şişme olurdu. duştu su bile geldiğinde acırdı o derece. ama bu ay hiç bir şey olmadı. sadece akıntım çoktu ve bat gunum dün idi bugun hala yok test için bekliyorum çıkmaz diye korku var içimde negatif görmek istemiyorum açıkçası 😎 26 gunde bir kesin olurdum hatta erken olurdum bu ay tık yok test yapsam çıkar mı hafta sonuna kadar beklesem mi bilemiyorum 🤔
Bence yarın sabah test yapmalısın. Bat geçtiyse özellikle. Çıkmazsa diye korkma bu korkulacak bişey değil. İkilemde kalmamış olursun. Geç döllenme diye birşey var, bilirsin. Pozitif çıkma ihtimali diğer günlere göre daha yüksek herhangi bir sorun yoksa. Bence yarın sabah ilk idrarla bi yap, bakalım ne olacak? 🤭Ben adetin geçmesini bekliyorum mesela pazartesi yaparım gelmezse. Ama senin geçmiş günün. Hadi hayırlısı inşallah pozitif tir. 🙏🏼🙏🏼

Senin günün ne zaman geçecek canım geçmeden 3 -5 gün kan vermeyecem söz verdim kendime belki yarın olurum 26. Günüm olacak 🤣
Aynen bende oyle karar verdim 😁 Benimde yarin 25.gunum ayin 4u olmazsam ilk gecikme gunu olucak. Kan idrar neyse artik ayin 8ine kadar yapmam heralde cunku en fazla 3 gun gecikme yasadim bugune kadar nasip bakalim umut kesilmez 🙏🌸💕

Bence yarın sabah test yapmalısın. Bat geçtiyse özellikle. Çıkmazsa diye korkma bu korkulacak bişey değil. İkilemde kalmamış olursun. Geç döllenme diye birşey var, bilirsin. Pozitif çıkma ihtimali diğer günlere göre daha yüksek herhangi bir sorun yoksa. Bence yarın sabah ilk idrarla bi yap, bakalım ne olacak? 🤭Ben adetin geçmesini bekliyorum mesela pazartesi yaparım gelmezse. Ama senin geçmiş günün. Hadi hayırlısı inşallah pozitif tir. 🙏🏼🙏🏼
aynen öyle benimde 3-5 haziran arasında olmuş olmam gerekiyor kendime söz verdim eğer olmazsam pazartesi sabhaı ilk idrarla bende yapıcam hayırlısı artık ya üzülecek daralacak bişi yok

X