Gebeliğe Hazırlık 2022 Haziran Ayı Gebelik Planlayanlar 🫂🎊🎉

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Evet kanamam vs yok cok şükür. Yarın doktorum çağırdı tekrar kan bakacakmış birde ultrasonla bakcakmış ama görünmez sanırım kücüktür daha.

Bide benim 2 embriyo konuldu. Tüp bebek yaptık biz. Belki acaba dedim diğer embriyom kaybolduysa diğeri tutunduysa ondan böyle olmustır son değerim. Yarın bidhaa bakılcak bakalım

Ben regl olacağım galiba ya anlamadım ama kasiklarimda ara ara küçük ağrılar va bazen da batmalar oluyor acaba bebeden mi regl mi geliyor anlamadım ,
Bende aynıyım canım regl olacak gibiyim bugun bi kac kez sol kasigima bicak saplanir gibi oldu geçti

Ayy aynı benim kafasın canım sonuna kadar direniyoruz olsun diye inşallah bu ay ikimizde de bir mucize olur
Amiiin amiiin iki kalpli olalim en kisa zamanda Valla direnelim zaten umut olmadiktan sonra insan niye yasasin her seyi umut etmeliyiz Rabbim gonlumuzden geceni hakkimizda hayirli kilsin

Bende aynıyım canım regl olacak gibiyim bugun bi kac kez sol kasigima bicak saplanir gibi oldu geçti
Valla ben de şu an öyleyim bugün yumurtlamadan sonra tam 7 gün oldu. Pazar günü 10 gün olacak test yapacağım regle 2 gün kalmış olacak. İnşallah çıkar bakalım yaa

Valla ben de şu an öyleyim bugün yumurtlamadan sonra tam 7 gün oldu. Pazar günü 10 gün olacak test yapacağım regle 2 gün kalmış olacak. İnşallah çıkar bakalım yaa
Canım çıkmayabilir benim çıkmadı hep sonradan çizgi çıktı. Bugün çatlama günüyle beraber 12. Gün anca pozitifi gördüm. Çıkmazsa da benim gibi üzülme :) bekle

Evet kanamam vs yok cok şükür. Yarın doktorum çağırdı tekrar kan bakacakmış birde ultrasonla bakcakmış ama görünmez sanırım kücüktür daha.
Vajinal ultrasonla iyi bir cihazda Görünebilir canim.
Bide benim 2 embriyo konuldu. Tüp bebek yaptık biz. Belki acaba dedim diğer embriyom kaybolduysa diğeri tutunduysa ondan böyle olmustır son değerim. Yarın bidhaa bakılcak bakalım
Olabilir bence. Üzme kendini inşallah herşey yolunda olacak ve bebeğine kavuşacaksin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…