Gebeliğe Hazırlık 2022 Haziran Ayı Gebelik Planlayanlar 🫂🎊🎉

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Adete 2 gün kala bende teste çokmıştı betam da 60 idi.
Offf bende günlerdir yaptim yaptim kafayi yedim seni cok iyi anlıyorum
Valla pazar günü yapacağım çıktı çıktı çıkmadı pazartesi zaten kadın doğuma gideceğim şimdiden folik asit başlayacağım onun için. Kan testi de yaptırırım regl olmazsam çıktı çıktı yani çıkmazsa komple uygulamalar vs hepsini sileceğim. Ovulasyon falan da kullanmayacağım. Keyfime bakacağım olursa olur nasıl olsa

İnşallah bunların hiç birine gerek kalmaz

İnşallah bakalım ya. Aşırı istahlandim kızlar gerçekten çok anormal şekilde. Ayrıca böyle sürekli sanki basım dönüyormus gibi hissediyorum bu belirti olabilir mi
Kuzu benim en net belirtim yumurtlamadan beri akıntım hic geçmedi yani oyle oluk oluk degil tabi ama hep islak hissediyorum. Birde göğüs uçlarım acıyor, ve ağırlaşmaya başladı dolgunlastı yandan yandan agrıyorlar bastırınca.

İnşallah bakalım ya. Aşırı istahlandim kızlar gerçekten çok anormal şekilde. Ayrıca böyle sürekli sanki basım dönüyormus gibi hissediyorum bu belirti olabilir mi
Biz biraz da kendimizi dinliyoruz. Tıbbi açıdan aslında 4-5 haftadan önce belirti olmuyor. Yerleşme zamanı batma reglye yakın göğüs hassasiyeti olabiliyor ama iştah bulantı için erken gibi canım. Ben de çok evhamlıyım ilk denememiz her dk test test kafayı bozdum

Kızlaaaarr.. Ya bişey sorucm ben 2-3 gündür bu saatlerde yanmaya başlıyorum 37.3-37.4 görüyorum gece özellikle hararetten falan ölüyorum. Sabah ölçtüğümde 36.8 - 36.7 oluyor daha önce böyle bişey yaşayan var mı? Eşimin ateşini ölçtürüyorum havalar sıcak diye mi böyle acaba diye. 36.6 çıkıyor en fazla. Neden böyle bir fikri olan var mı? Bat 5 haziran.

Eklentiler

• IMG_20220602_195844.jpg
    38,8 KB · Görüntüleme: 47
Ben de öyleydim hep testim negatif çıkınca sıcaklara yoruyorum artık

Ben daha test yapmadım Bat bekliyorum ama ateş takibi yapıyorum. Geceleri ateş gibi oluyorum anlam veremedim. Sizinde mi böyle durumunuz?
Ateşinizi sabah her gün aynı saatte yataktan kalkmadan ölçmeniz lazım.Bat gününe kadar ve sonrası aşağı düşmezse hamilelik var demek.Amma aniden düşerse adet gelecek demek.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…