Gebeliğe Hazırlık 2022 Haziran Ayı Gebelik Planlayanlar 🫂🎊🎉

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
En son ne zaman adet tarihin benım kafam gitti Allah askona benım bat me oluyp şimdi 😅😅😅😅🌸🌸🌸🌸🤣🤣🤣🤣🤣🤣😅😂😃😄 en som 1 Mayıs da adet oldjm
hahahah kızzz benide heycanlandırma :KK70: ben en son 6 mayısta oldum. 26 gun döngum hatta bazen 25 bile oluyordu erken gelir geç gelmezdi. dun olmam gerekiyordu olmadım hala bekliyorum. sen kaç gunde bir oluyorsun 😂😂

hahahah kızzz benide heycanlandırma :KK70: ben en son 6 mayısta oldum. 26 gun döngum hatta bazen 25 bile oluyordu erken gelir geç gelmezdi. dun olmam gerekiyordu olmadım hala bekliyorum. sen kaç gunde bir oluyorsun 😂😂
Ya hep mi 26 , benım değişiyor genel de ama %80 28 29 günde bir bazen de 30 31 de oluyor mesela geçen ay 31 ondan önceki ay 30 olmus diğerleri hep 28 29 kafam gitti gecikme var ama en son 1 Mayıs da oldjm işte bugın 33 dongu günüm

Ya hep mi 26 , benım değişiyor genel de ama %80 28 29 günde bir bazen de 30 31 de oluyor mesela geçen ay 31 ondan önceki ay 30 olmus diğerleri hep 28 29 kafam gitti gecikme var ama en son 1 Mayıs da oldjm işte bugın 33 dongu günüm
evet 25 ve 26 değişiyor şaşmaz genelde eskiden 28 gunde birdi 1 yıldır 25 ve 26 gun oldu döngüm bugun tek tek saydım ayları :KK70: :KK70: kafayı yedim iyice :halay:

Aynen oyle laboquik disinda bence alma en iyi o sonuc veriyo bana kalirsa erken gebeliktede predictor digerleri cacik 😁 ustune bide prodoctor diye bi test yaptim onda da yeri belli cizginin ama renksiz... Bidaha almicam onlardan adet gecersede kan en guzeli 👍💕
Maalesef bencede kendi çizgisi canım hayırlısı olsun bakalım bence yok bu ayda resmen adet gerginliği sıcak basması baş ağrısı gaz sancısı var bende 😒

Kızlar ben 2 gün önce kan verdim 7.6 cıkmıstı. Bugün tekrar bakacaktı doktor. Bgun 39 cıktı. Hamılelık testlerımde dunden berı cıft cızgı oldular. Ay çok çok mutlu oldum 😍 benım adetten 4 gün önce yaptığım erken gebelik testim negatıf cıkmıstı. Ama kanda 7 cıkınca gebelik var dedı. Adete son 2 kala testlerım pozıtıf cıktı. Yanı test 2 gun arayla negatıften pozıtıfe döndü. İdrarda olumsuz sonuc goren hemen ümitsizliğe kapılmasın. Adete 2 gün kala yapın. 🤗veya adet gününde
Cok sevindimmm hayirli ugurlu olsun insallah saglicakla kucagina alirsin Allahin izniyle 🙏💕

Aynen oyle laboquik disinda bence alma en iyi o sonuc veriyo bana kalirsa erken gebeliktede predictor digerleri cacik 😁 ustune bide prodoctor diye bi test yaptim onda da yeri belli cizginin ama renksiz... Bidaha almicam onlardan adet gecersede kan en guzeli 👍💕
Aynen canım kaynanadayım şimdi çantamda bu varmış evde laboquik var ovülasyonu da o marka kullanıyorum sanmıyorum ya boş yere umutlanıyorum işte belirtilerden belli adet olacağım bazen kokmaz ama afedersin özel bölgen kan kokuyor gibi hissedersin adetten önce yakınken aynen öyle hissettğim halde test yaptım duramayıp 😒😒😌😌

30 gunden hesaplarsan döngünü zaten bat geçeli bugun 3 cu gunun zaten

Aynen canım kaynanadayım şimdi çantamda bu varmış evde laboquik var ovülasyonu da o marka kullanıyorum sanmıyorum ya boş yere umutlanıyorum işte belirtilerden belli adet olacağım bazen kokmaz ama afedersin özel bölgen kan kokuyor gibi hissedersin adetten önce yakınken aynen öyle hissettğim halde test yaptım duramayıp 😒😒😌😌
Yaa biliyorum o hissi 😁 Valla bende yapiyorum diger turlu cok stres oluyorum yapicak bisey yok bile bile lades 😁

X