Gebeliğe Hazırlık 2022 Haziran Ayı Gebelik Planlayanlar 🫂🎊🎉

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
yok yok değerin 2.30 değil kesinlikle
referans aralığı girmemişler hcg için o yüzden 0-0 yazıyor

Değerin 2.30 dan küçük ama kaç acaba?

3 gün sabredicez ve bence hamilesin yine söylüyorum :)
Kız hic kendimi hamile gibi hissetmiyorum sanmiyorum yaa.. Ama eşime uyuz olmaya basladim inatla testi vermiyo adetimi bekletiyo eger onda bisey ciksin ozmaan gör sen bendeki halleri neler yapcam ona 😅

Eki Görüntüle 3077431 Slm kızlar bata bir gün var 26günde bir oluyorum genelde bugün 25.gün döngüde dayanamadım yaptım bigKİT diye bir test sizce burası silikmi Yoksa testin kendisinde mi bu silik gibi olan yer
Canim merhaba ayniyiz seninle 26 gun benimde dongum bende bugun big kit yaptim hafif bi cizgi cikardi ama renksiz bence kendi cizgisi

Slm kızlar bata bir gün var 26günde bir oluyorum genelde bugün 25.gün döngüde dayanamadım yaptım bigKİT diye bir test sizce burası silikmi Yoksa testin kendisinde mi bu silik gibi olan yer yorum yaparsanız sevinirim merak ediyorum
Eki Görüntüle 3077486
Hatta buda benim ki dikkatli bakinca gorunuyo ama bence kendi cizgisi

Eklentiler

• 20220602_152636.jpg
    20220602_152636.jpg
    46,5 KB · Görüntüleme: 46
Slm kızlar bata bir gün var 26günde bir oluyorum genelde bugün 25.gün döngüde dayanamadım yaptım bigKİT diye bir test sizce burası silikmi Yoksa testin kendisinde mi bu silik gibi olan yer yorum yaparsanız sevinirim merak ediyorum
Eki Görüntüle 3077486
canım yuvarlak içindeki tam olarak neresi?

o testteki pencere dışı alansa zaten olmaz

selam aramıza hoşgeldin ☺ belirtilerimiz aynı olunca yazmak istedim. benim her adet zamanımdan 1 hafta öncesi aşırı yorgunluk ve göğüslerimde şişme olurdu. duştu su bile geldiğinde acırdı o derece. ama bu ay hiç bir şey olmadı. sadece akıntım çoktu ve bat gunum dün idi bugun hala yok test için bekliyorum çıkmaz diye korku var içimde negatif görmek istemiyorum açıkçası 😎 26 gunde bir kesin olurdum hatta erken olurdum bu ay tık yok test yapsam çıkar mı hafta sonuna kadar beklesem mi bilemiyorum 🤔
Test yaparmisin 😂 merak ettim

X