Gebeliğe Hazırlık 2022 Haziran Ayı Gebelik Planlayanlar 🫂🎊🎉

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Anlmadim kuzum ya bak orda benim anladigim referans araligi 0.0 yaziyor deger yani cikan deger <2.30 yani referans araligindan büyük ama 5 in altinda diyemi valla kafam karisti hayirlisi olsun artik ona bakarsan tsh falanda değer yazan kismi cikan sonucum
Benimde ilk hamileliğim öyle olmuştu daha ilk haftasıymış 2 doktora sormuştum ikisi de şuan yerleşmeye çalışıyor muhtemelen 2 hafta sonra tekrardan gel demişti maalesef yerleşemedi minikam meğer tiroid ve şekerdenmiş bence sen 2 hafta daha bekleyip bir daha kan tahlili yaptır

Benimde ilk hamileliğim öyle olmuştu daha ilk haftasıymış 2 doktora sormuştum ikisi de şuan yerleşmeye çalışıyor muhtemelen 2 hafta sonra tekrardan gel demişti maalesef yerleşemedi minikam meğer tiroid ve şekerdenmiş bence sen 2 hafta daha bekleyip bir daha kan tahlili yaptır
Kuzum zaten 6 sı bat ama doktor 2,30 dan küçük dedi yani gebelik yokmus deger yazmiyo 🤷🏼‍♀️

İnşallah bebiş vardır da olmazz şöyle bir 9 ay. AA o değilde benim eltim hamileliğini 2. hafta öğrendi karı 2 ay çatır çatır adet oldu sonra birdaha olmadı yav doktoruda bazı kişilerde bu olması çok normal demiş şakır şakır oldu karı :KK70: :KK70:
Aaaa ciddi misinn ya me kadar ılgınc kız

X