Gebeliğe Hazırlık 2022 Haziran Ayı Gebelik Planlayanlar 🫂🎊🎉

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Etmicem canım bunaldım ztn 4 aydır doktor doktor ilaç ilaç hormon bir ay mfk evde devam ederim tatile fln giderim yazın ondan sonra bakaeım artık aşılamaya hiç hazır değilim suan
Bende etmicem şimdi zaten maddi olarak iyi değiliz aşılama, tüp falan olacaksa da devlete gidicem. Bi hsg çektiririm mfk yı ben de almak istiyorum ama bütçem müsait değil. Evde karıştırarak yapamıyoz mu ya

Sperm yokluğu sık rastlanan ve çözümü olan bir problem canım. Hatta 10 erkekten en az birinde görülüyor. Seni çok iyi anlıyorum ben de dün yumurtalarımın çok inatçı olduğunu ve ilaca direnip gelişemediğini duyunca tutamadım kendimi üzüldüm ağladım bu yüzden üzülme diyemiyorum umutlanan insan ilk anda üzülüyor. Ama içini ferah tut. Şimdi sebebini araştıracak Dr. Eğer tıkanıklıktan kaynaklanıyorsa ameliyatla , hormonal ise ilaçla tedaviyi sağlayacak.

Merhaba, benim ilk değeri 323 cıktı.2 gün sonra verdim 607 ondan 2 güm spnra 849 cıktı. Son değerim 2 katı artmadı cok korktum. Hiç ağrım sancım yok. Şuanda 4+3 teyim. Cok korktum dış gebelik sizce olabile mi

Ben burdayım Anne diyor daha ne olsun maşallah sağlıklı ilerlesin inşallah

Çok bekleyince öyle oluyor demi insanın inanası gelmiyor alıştık negatif görmeye hep demekki neymiş innovita çok doğru bir seçim sana uğur getirdi
Evet kesinlikle, dün o kadar üzüldüm ki bu sabah da umutsuz yaptım birde baktım ikinci çizgi saka gibi geldi

Bir senedir gecikiyorum hala olamadım gebe

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…