Gebeliğe Hazırlık 2022 Haziran Ayı Gebelik Planlayanlar 🫂🎊🎉

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Aa lütfen eksilirler öyle deme bide şu var hani tahlil yaptırmaya gitmedikleri gibi bide bende sorun yok sende vardır gibi imaları veya direk söylemleri var işte buna başka şey diyolar söylemiyim ayıp olmasın
Yemişim onların erkeklik gururlarını. Biz tedaviye başlamadan önce eşim kendi kendine gidip verdi tahlili , bebek düşünmeye başladığımızdan beri kendi sağlığına yediğine içtiğine de dikkat ediyor her muayeneye benimle beraber gelip her aşamayla ilgili internetten vs bilgi ediniyor çünkü böyle olmalı. Bu bebek ikimizin olacak sonuçta ve sorunun kimde olduğunun hiç önemi yok. Bıkmadan usanmadan tatlı dille anlatın derim ben sorunun kimde olduğunun önemli olmadığını spermiyogram testinin önemini. Baktın olmuyo o zaman bayıltıp götürmek mantıklı

MGK İlişki yöntemi nasıl oluyor canım bilgi verebilir misin

Kızlar selam bat 2 haziran bugün afedersiniz çok ıslaklık oldu yapışkan gibi de değil su gibi resmen, daha önce böyle bir şey yaşayan var mı ?

Ben de klomen kullanmıştım işe yaramamıştı malesef, bu ay gonal f iğne ile yumurtalarım gelişti ovitrelle çatlatma iğnesi yle de çatlattık, 19 mayısta da aşılama yapıldı, şuan beklemedeyim test içşn, inşallah işe yaramıştır, bende de pcos var ve gerçekten işimiz çok zor aşılamaya geçmeden önce ben de çok şey denedim açıkçası, soğan kürü uyguladım eşim için de keçiboynuzu kaynatıp içirdim, inanmadığım halde göbek çektirmeye bile gittim ama olmayınca gerçekten olmuyor, en son artık aşılama yaptım bu da olmazsa artık tüp bebek mi olur bilmiyorum kafam çok karışık

Benim doktorum da ovulasyon testini önermemişti, nedenini sizin doktorunuz kadar açıklamadı ama ben önermiyoeum orda gebelik yakalamanız çok düşük bir olasılık demişti, belki ben pcos olduğum için öyle dedi bilmiyorum artık

Kızlar selam bat 2 haziran bugün afedersiniz çok ıslaklık oldu yapışkan gibi de değil su gibi resmen, daha önce böyle bir şey yaşayan var mı ?
Benimde 2 haziran bende de su gibi akıntı oluyor bazende beyaz normalde adete yakin kupkuru olurdum

Nedenini banada doktorlar demiyor..bir tek söyledikleri bu..testleri boş ver

Maşallah kuzum sen şanslı olanlarımızdansın ❤ Valla ben söylemeye cesaret bile edemiyorum bide onun o tripleriyle uğraşamıycam bişey diyince az sigara kahve iç anca o zaman olur diyo yada işte Allah nasip etmiyo bize diyo töbe estağfirullah kendini kandırma biçimi bu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…