Gebeliğe Hazırlık 2022 Haziran Ayı Gebelik Planlayanlar 🫂🎊🎉

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Erkekliklerine toz gelir diye 😂😂 walla bende anlamıyorum ki en son bayıltıp götürcez gibi gözüküyo 😂😂
Aynen o yüzden. Toplumun yarattığı saçma erkeklik algısı yüzünden. Erkekler kendi cinsel problemlerini sanki ayıpmış gibi bastırıp gizlemeye meyilli. Biraz toy bir tutum bence, görünürde bir sorun olmasa bile tahlil yaptırıp emin olmakta fayda var. Canlı Sperm sayısı hareketliliği hamileliği doğrudan etkileyen faktörler, siz bu kadar emek verirken bi zahmet bi günlerini ayırıp gidiversinler. Altı üstü bi kap sıvı verecekler , bi yerleri eksilmeyecek 😅

Bugün sonomedde cevat bayrak hocaya hsg çektirdim çok ilgili bir doktor çalışanlarıda öyle o kadar yorum okudum ağrı acı olmuyor diye yinede kalbim ağzımda girdim odaya ama gerçekten hiç acı olmadı ki acı eşiğim çok düşüktür çok şükür tüplerim açık çıktı artık gerisi rabbime kaldı benim gibi korkanlar varsa gerçekten hiç ertelemesin o strese değmiyor..
doktora hangi dönemde gittiniz ? bende gitmek istiyorum gebelik düşünüyoruz diye ilk defa gideceğim

Bende gittim sonuçlarımı gösteremedim henüz ama değerler referans aralıklarına göre normal gözüküyo bide d vitamini eksikliği ve kansızlığım var ayın 7 sinde göstericem haftaya attı doktor 🙄 bende benimkine git desem asla gitmez bizde Allah a emanetiz yalnız değilsin 😂😂
Doktor tahlillerin iyi dedi oda gözükse iyi olacak en son ocakta yapmıştım bütün tahlillerimi hepsi iyidi B12 düşük tü iğne kullandıydim bir daha da baktirmadim herhalde ondan olmuyo olamaz diye düşünüyorum

Aynen o yüzden. Toplumun yarattığı saçma erkeklik algısı yüzünden. Erkekler kendi cinsel problemlerini sanki ayıpmış gibi bastırıp gizlemeye meyilli. Biraz toy bir tutum bence, görünürde bir sorun olmasa bile tahlil yaptırıp emin olmakta fayda var. Canlı Sperm sayısı hareketliliği hamileliği doğrudan etkileyen faktörler, siz bu kadar emek verirken bi zahmet bi günlerini ayırıp gidiversinler. Altı üstü bi kap sıvı verecekler , bi yerleri eksilmeyecek 😅
Aa lütfen eksilirler öyle deme 😂😂😂 bide şu var hani tahlil yaptırmaya gitmedikleri gibi bide bende sorun yok sende vardır gibi imaları veya direk söylemleri var işte buna başka şey diyolar söylemiyim ayıp olmasın 😅😅

Benim bugün 14.günüm çatlatma iğnesinin gebelik testi yaptım idrarda ve negatif çıktı. Kasık ağrılarım oluyo arada bir giren. Özellikle de gece ve sabah yoğun ağrım oldu. Adetime de 5 gün var. 14.gün olmasına rağmen negatifse bu değişmez dimi?
Yani yumurtlamadan 14 gün sonra testte çıkması gerekiyor ama bilmiyorum tabi hiç gebelik yaşamadım okuduğum kaynaklarda gördüğüm bu. Tabiki adete kadar ümidini kesme ama geç döllenme geç yumurtayınca olan bişi belki bilmediğin bi zamanda yumurtladın ve o döllendi onu da bilemediğimiz için bekle bence adeti olmazsan test yap

Doktor tahlillerin iyi dedi oda gözükse iyi olacak en son ocakta yapmıştım bütün tahlillerimi hepsi iyidi B12 düşük tü iğne kullandıydim bir daha da baktirmadim herhalde ondan olmuyo olamaz diye düşünüyorum
B12 düşüklüğü önemli ben ikinci hamileliğimden önce c vitamini b vitamini iğnesi bi kaç vitamin daha kullanmıştım sonra hamileyim diye bırakmıştım ilaçları 2. Ayda düşük yaptım 😕

B12 düşüklüğü önemli ben ikinci hamileliğimden önce c vitamini b vitamini iğnesi bi kaç vitamin daha kullanmıştım sonra hamileyim diye bırakmıştım ilaçları 2. Ayda düşük yaptım 😕
Hadi ya olmazsa gider tekrardan vitaminlerime baktirayim nasillar diye buna çok üzüldüm 😭

Bugün sonomedde cevat bayrak hocaya hsg çektirdim çok ilgili bir doktor çalışanlarıda öyle o kadar yorum okudum ağrı acı olmuyor diye yinede kalbim ağzımda girdim odaya ama gerçekten hiç acı olmadı ki acı eşiğim çok düşüktür çok şükür tüplerim açık çıktı artık gerisi rabbime kaldı benim gibi korkanlar varsa gerçekten hiç ertelemesin o strese değmiyor..
Ben de bu ay gebe olmazsam gidicem yaptırmaya

Ara verdim ter göl oldum dedim nolur nolmaz soluklan belki minnoşun rahatsız olur🤪

Hadi ya olmazsa gider tekrardan vitaminlerime baktirayim nasillar diye buna çok üzüldüm 😭
Ama iğne iyi geliyo kuzum benim hemen yükselmişti sıkma canını hatta uzunca bir sürede yüksekti ben iğneye değilde o zamanlar hergün patates yiyodum ona bağlamıştım hatta 😂😂😂

X