Gebeliğe Hazırlık 2022 Haziran Ayı Gebelik Planlayanlar 🫂🎊🎉

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Erkekliklerine toz gelir diye walla bende anlamıyorum ki en son bayıltıp götürcez gibi gözüküyo
Aynen o yüzden. Toplumun yarattığı saçma erkeklik algısı yüzünden. Erkekler kendi cinsel problemlerini sanki ayıpmış gibi bastırıp gizlemeye meyilli. Biraz toy bir tutum bence, görünürde bir sorun olmasa bile tahlil yaptırıp emin olmakta fayda var. Canlı Sperm sayısı hareketliliği hamileliği doğrudan etkileyen faktörler, siz bu kadar emek verirken bi zahmet bi günlerini ayırıp gidiversinler. Altı üstü bi kap sıvı verecekler , bi yerleri eksilmeyecek

doktora hangi dönemde gittiniz ? bende gitmek istiyorum gebelik düşünüyoruz diye ilk defa gideceğim

Doktor tahlillerin iyi dedi oda gözükse iyi olacak en son ocakta yapmıştım bütün tahlillerimi hepsi iyidi B12 düşük tü iğne kullandıydim bir daha da baktirmadim herhalde ondan olmuyo olamaz diye düşünüyorum

Aa lütfen eksilirler öyle deme bide şu var hani tahlil yaptırmaya gitmedikleri gibi bide bende sorun yok sende vardır gibi imaları veya direk söylemleri var işte buna başka şey diyolar söylemiyim ayıp olmasın

Yani yumurtlamadan 14 gün sonra testte çıkması gerekiyor ama bilmiyorum tabi hiç gebelik yaşamadım okuduğum kaynaklarda gördüğüm bu. Tabiki adete kadar ümidini kesme ama geç döllenme geç yumurtayınca olan bişi belki bilmediğin bi zamanda yumurtladın ve o döllendi onu da bilemediğimiz için bekle bence adeti olmazsan test yap

B12 düşüklüğü önemli ben ikinci hamileliğimden önce c vitamini b vitamini iğnesi bi kaç vitamin daha kullanmıştım sonra hamileyim diye bırakmıştım ilaçları 2. Ayda düşük yaptım

B12 düşüklüğü önemli ben ikinci hamileliğimden önce c vitamini b vitamini iğnesi bi kaç vitamin daha kullanmıştım sonra hamileyim diye bırakmıştım ilaçları 2. Ayda düşük yaptım
Hadi ya olmazsa gider tekrardan vitaminlerime baktirayim nasillar diye buna çok üzüldüm

Ben de bu ay gebe olmazsam gidicem yaptırmaya

Ara verdim ter göl oldum dedim nolur nolmaz soluklan belki minnoşun rahatsız olur

Hadi ya olmazsa gider tekrardan vitaminlerime baktirayim nasillar diye buna çok üzüldüm
Ama iğne iyi geliyo kuzum benim hemen yükselmişti sıkma canını hatta uzunca bir sürede yüksekti ben iğneye değilde o zamanlar hergün patates yiyodum ona bağlamıştım hatta

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…