Gebeliğe Hazırlık 2022 Haziran Ayı Gebelik Planlayanlar 🫂🎊🎉

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Eki Görüntüle 3075748
Kızlar ovulasyon testinden anlayan var mı. Çatlama olmuş mu görünüyor.??
Kızlar yukarıdaki test dün böyleydi.
Bugünkü de böyle ortada bir çizgi çıktı. Test bozuk mu oluyor? Yeniden mi yapayım
IMG_20220531_121900.jpg

Benim bugün 14.günüm çatlatma iğnesinin gebelik testi yaptım idrarda ve negatif çıktı. Kasık ağrılarım oluyo arada bir giren. Özellikle de gece ve sabah yoğun ağrım oldu. Adetime de 5 gün var. 14.gün olmasına rağmen negatifse bu değişmez dimi?

Bende gittim sonuçlarımı gösteremedim henüz ama değerler referans aralıklarına göre normal gözüküyo bide d vitamini eksikliği ve kansızlığım var ayın 7 sinde göstericem haftaya attı doktor 🙄 bende benimkine git desem asla gitmez bizde Allah a emanetiz yalnız değilsin 😂😂
benimki de gitmem diyor ya neden istemiyor bunlar doktora gitmeyi biz gidip duruyoruz. 🙄

IMG_20220531_122157.jpg

18. Gün testini yenilememe gerek var mı acaba?
Ortada yatay kırmızı bir çizgi çıktı test bozuk mu emin olamadım.
Test doğruysa bugün çatlamış mi oluyor?

Bugün sonomedde cevat bayrak hocaya hsg çektirdim çok ilgili bir doktor çalışanlarıda öyle o kadar yorum okudum ağrı acı olmuyor diye yinede kalbim ağzımda girdim odaya ama gerçekten hiç acı olmadı ki acı eşiğim çok düşüktür çok şükür tüplerim açık çıktı artık gerisi rabbime kaldı benim gibi korkanlar varsa gerçekten hiç ertelemesin o strese değmiyor..

Ağrın felan var mı çatlama olunca kasık ağrısı olur
Hayır ağrım yok. Normalde de olmaz, bu açıdan dinlememistim hiç kendimi.
Istersen devam et canım bazen bir ayda iki kere yumurtlama olabiliyor. Ikiz isteyenler devam ediyor bir hafta daha. Bu sana kalmış birşey.
Bir kızım var 7 yaşında 😊
Dediğin gibi ona geç dollenmeyle hamile kalmıştım.

X