Gebeliğe Hazırlık 2022 Haziran Ayı Gebelik Planlayanlar 🫂🎊🎉

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım tam anlayamadım yumurtlaman kaçıncı günde oldu ve bat ne zamandı? Tebrikler
Yumurtlama günüm bilmiyorum canım sat 3 mayıs battan emin değilim normalde 28 günde bir olurum o zaman 30 mayıs oluyor ama gecen ay cok gec adet oldum ona göre hesaplayınca 7 haziranda oluyor ama eski düzene döndü sanırıım 7 haziran olsa testte cıkmazdı

Kızlar benim belirtilerim azaldı ya sadece ara ara karın ağrım var ama karın gibi değil sanki üst taraflar mideye yakın bide beyaz akıntı. Ben gittim Ovulasyon testi yaptım silik çıktı sizce gebelik yok mu ya daha önce Ovulasyonu silik olup gebelik olan var mıydı umut istiyorum

Benim de o dediğin kısımlarda ara ara kramp gibi oluyo ama azaldı bı kaç gün önce daha çoktu. Beyaz akıntıda çamaşırimdan anladığım kadarıyla var. Birde göğsüm kaşınıyor akşamdan beri

Kızlar bugün doktora gittim. Pko var bende. Dün ovulasyon pikti(11. Gün). Doktor olgun yumurta yok dedi Hastaneden gelince tekrar ovulasyon yaptım düne göre silik çıktı. Çatladığı için mi göremedi acaba? Yoksa hiç yumurtlama olmadı mı? Kafamda deli sorular Neyse Gynositol başladı 2 ay kullanıp olmazsa klomene geçeriz dedi. Hormon testleri yapılacak bir de hsg çekelim dedi. Bir plana oturması beni rahatlattı açıkçası önümdeki süreci görebiliyorum en azından.

Kızlar kaç saattir kk'da sorun var galiba giremedim. Ben akşam 2 saatlik idrarla erken gebelik testi yaptım. Hayalet bir silik çizgi görüyorum 15 dk da falan çıktı belki daha erken çıktı bilemiyorum anca o zaman fark edebildim. Belkide gözlerim bana oyun oynuyor bilmiyorum. Yumurtlamadan sonra 10. Çatlamadan sonra 8. gün. Filtreli filtresiz hallerini attım. miraclebeyb M Mavimiresl H hifahfs Mavilibiri Papatyamveben-Mavi ZeyElif N NastenkaAleksey iyilikperisi92 Childdevelopment Safransari leRonthavan ozguss ucge unuttuklarım varsa kusuruma bakmasınlar

Eklentiler

• IMG_20220530_210222.jpg
    431,5 KB · Görüntüleme: 68
  • IMG_20220530_210213.jpg
    466,3 KB · Görüntüleme: 60
  • IMG_20220530_214844.jpg
    120,8 KB · Görüntüleme: 68
Kuşum görüyorum ama.bu erken gebeliklere de güvenemiyorum ya ama sende kaç gündür çizgi çıkıyor .
İlk idrarla dene

Gördümm evet varrrr

Kuşum görüyorum ama.bu erken gebeliklere de güvenemiyorum ya ama sende kaç gündür çizgi çıkıyor .
İlk idrarla dene
Daha erken testim kalmadı. Normal kaset test var sabah ilk idrarla yapıcam onu bide bakalım hiç ümidim yok da

Var var gördüm ben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…