Gebeliğe Hazırlık 2022 Haziran Ayı Gebelik Planlayanlar 🫂🎊🎉

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
benim adetin 2. günü LH 9.9 doktor yüksek dedi. pcos var dedi ancak fsh/lh orani da 1.7 yani 2.5 altında. fsh 5.86. bir de şeker ilacı verdi insülin direncin olabilir diyerek ancak tahlil yaptırdım insülin direncim yokmuş kafam karıştı. yorumlayabilecek olan var mı?

Aynen bacım bekle çıkmayınca sonra morali bozuluyor insanın bende adet gününe kadar beklicem
Bekle bekle kuzum yok ben bi arkadaşımın gazına geldım geçen ay değil ondan önceki ay ilk defa bak ama ılk defa gittim kan verdim senın neyine kan vermek abi yok akıllandımm geçmeden asla yapmam

Birde bunu bana instagramdan msj olarak attı 😂 amin amiiinn. Bende şok oldum ve hiç birşey diyemedim. Birde çoğul gebelik olduğunu duyan herkes hayırlısı olsun çok zor olacak, nasıl bakacaksın laflarını duymaktan sevinemiyordum bile.
Ay Allah ıslah etsin herkesi gerçekten. Sanki hiç yeni gelin olmamış, hiç çocuk sahibi olmak için beklememis, hiç anne olmamış, hiç dogurmamis, hiçbir zorluk çekmemiş gibiler. Ne üzücü. Zamanında kendileri de yaşamasına rağmen bu eleştiriler vs. Allah hidayet eylesin

Merhaba hanımlar ben de yeniyim aranızda🤗 bu ay femaraya başladım yarın ilk çatlatma ignesini vuracağım. Hepimizin hakkinda hayırlısı olsun. Beni de hazirana eklerseniz sevinirim bat: 17 haziran

Valla en akillisini yapmışsınız bnm tabi 7 yıl olunca henüz düşünmüyoruz deme luxsumde yk hahaha
Valla kimsenin haddine değil istersen yapmazsın istersen yaparsın. Ne salaklar tövbe yarabbi sjdjjd. Valla benim eşim doğulu. Görümcem benden iki ay sonra evlendi evlendiği gibi gebe kaldı. Onlarda öyle olduğu için de bana sorup duruyorlar ben yüksek lisans düşünüyorum diyorum kariyer hedefim var sjdk

Eklentiler

• IMG20220530133708.jpg
    IMG20220530133708.jpg
    124,6 KB · Görüntüleme: 28
  • IMG20220530133706.jpg
    IMG20220530133706.jpg
    116,9 KB · Görüntüleme: 31
  • IMG20220530133633.jpg
    IMG20220530133633.jpg
    124,6 KB · Görüntüleme: 28
Bekleyecem canım mecbur ne yapalım 🤦🏻‍♀️

Aynen öyle valla görsen aynı bebek gibi 🤭🤭🤗
Kesinlikle onlarda bebek gibi. Beni eşimden kıskanıyor ne zaman yanyana gelsek ortamızda bitiyor 😂Anne olmak için bebek doğurmaya gerek yok annelik yaptığın her canlının annesi oluyorsun.

Eklentiler

• IMG_20220320_211429_062.jpg
    IMG_20220320_211429_062.jpg
    108,8 KB · Görüntüleme: 32
Kızlar 2 haftadır boğazım agriyor.
2 hafta önce doktor antibiyotik verdi, mide bulantısı felan yaptı yarım bıraktım.
Şimdide yumurtlamayı etkiler, yada hamilelik şüphesi nedeniyle devam edemiyorum antibiyotige.
Parol içiyorum, boğaz spreyi kullanıyorum günde 2 kez ama fayda etmiyor.
Ne yapabilirim başka.

Bekleyecem canım mecbur ne yapalım 🤦🏻‍♀️

Aynen öyle valla görsen aynı bebek gibi 🤭🤭🤗
Kesinlikle onlarda bebek gibi. Beni eşimden kıskanıyor ne zaman yanyana gelsek ortamızda bitiyor 😂Anne olmak için bebek doğurmaya gerek yok annelik yaptığın her canlının annesi oluyorsun.
Kız bizim cocuklarda istiyor biri kedi 🐈‍⬛ istiyor biri 🐕 köpek hatta bi ara bizim oğlan hemstır istiyordu 😂😂

Ayyy yerimm onu yaaaa minikkkk
🥰🥰🥰🥰
Ayy ben onu yeriiimm 😍😍😍 bence kaplan gibi zaten benimkini tek loköada yer 🤣🤣
Kız bizim cocuklarda istiyor biri kedi 🐈‍⬛ istiyor biri 🐕 köpek hatta bi ara bizim oğlan hemstır istiyordu 😂😂
Ayy kedi köpek neyse de hemstır tuhaf olur yani bence bir kedi şart 🤣

Anladım canım bende bir defa kullandım. Normalde Mayısta çekecektim parayı denklestiremedim diye çekemedim. Genelde hsg den sonra hamilelik olasılığı artıyor ama o ay da bişey yapılıyor mu diye merak ediyordum. Peki gelecek ay için bişey dedi mi olmazsa gel falan
Hsg cidden pahallı ya valla insanın belini büküyor. Yok kuzum hsg çekildiğin ay bir şey yapılmıyor. Hsg Sonucuna sorun yok dedi doktor. Gebelik artıyor deniliyor ama Bu ay bir şey kullanmadığım için olur mu olmaz mi bilmiyorum 2 ay beklerim olmadı. Sen ne kadar süredir istiyorsun kaç yaşındaydın kuzum ?

Maalesef canım çok pahalı banada 2700 TL dediler az para değil yeter ki ise yarasında ne diyim🥴 Aralıktan beri düşünüyoruz canım 28 yaşındayım. Sen ne zamandan beri istiyorsun
Hsg cidden pahallı ya valla insanın belini büküyor. Yok kuzum hsg çekildiğin ay bir şey yapılmıyor. Hsg Sonucuna sorun yok dedi doktor. Gebelik artıyor deniliyor ama Bu ay bir şey kullanmadığım için olur mu olmaz mi bilmiyorum 2 ay beklerim olmadı. Sen ne kadar süredir istiyorsun kaç yaşındaydın kuzum ?

Maalesef canım çok pahalı banada 2700 TL dediler az para değil yeter ki ise yarasında ne diyim🥴 Aralıktan beri düşünüyoruz canım 28 yaşındayım. Sen ne zamandan beri istiyorsun

X