Gebeliğe Hazırlık 2022 Haziran Ayı Gebelik Planlayanlar 🫂🎊🎉

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Benim ovülasyon da bu adete 3 gün görünüyor. Ne zaman gebelik testi yapayım

Eklentiler

• F5A47FC8-2E7E-4770-ACFB-55DAA944D3D7.jpeg
    F5A47FC8-2E7E-4770-ACFB-55DAA944D3D7.jpeg
    58,3 KB · Görüntüleme: 46
Kızlar kaç saattir kk'da sorun var galiba giremedim. Ben akşam 2 saatlik idrarla erken gebelik testi yaptım. Hayalet bir silik çizgi görüyorum 15 dk da falan çıktı belki daha erken çıktı bilemiyorum anca o zaman fark edebildim. Belkide gözlerim bana oyun oynuyor bilmiyorum. Yumurtlamadan sonra 10. Çatlamadan sonra 8. gün. Filtreli filtresiz hallerini attım. miraclebeyb miraclebeyb M Mavimiresl @hifahfs @Mavilibiri @Papatyamveben-Mavi @ZeyElif N NastenkaAleksey @iyilikperisi92 Childdevelopment Childdevelopment @Safransari leRonthavan leRonthavan @ozguss @ucge unuttuklarım varsa kusuruma bakmasınlar 🌸
Bende gordumm ama beni cok yaniltiyo bu testler insallah bebis vardr guzel haberler duymaya ihtiyacim var tekrarla bakalim yarin fazla varsa testin 🥰🥰

Kızlar kaç saattir kk'da sorun var galiba giremedim. Ben akşam 2 saatlik idrarla erken gebelik testi yaptım. Hayalet bir silik çizgi görüyorum 15 dk da falan çıktı belki daha erken çıktı bilemiyorum anca o zaman fark edebildim. Belkide gözlerim bana oyun oynuyor bilmiyorum. Yumurtlamadan sonra 10. Çatlamadan sonra 8. gün. Filtreli filtresiz hallerini attım. miraclebeyb miraclebeyb M Mavimiresl @hifahfs @Mavilibiri @Papatyamveben-Mavi @ZeyElif N NastenkaAleksey @iyilikperisi92 Childdevelopment Childdevelopment @Safransari leRonthavan leRonthavan @ozguss @ucge unuttuklarım varsa kusuruma bakmasınlar 🌸
Çatlatma iğnesi yapılmamıştı di mi canım?

Bugün bi astroloji okuyan arkadaşımla saatlerce meditasyon yaptım😂 sürekli duyacağım şekilde ben hamileyim çocuğum çok sağlıklı falan diyorum mesela dışarı çıkıyorum ya diyorum ki çocuğumla dışarı çıkıyorum çocuğum karnımda ben hamileyim akdkaks enerji dedi yıldızlar dedi bişiler dedi beni böyle deli etti bakalım tutacakmı

X