Gebeliğe Hazırlık 2022 Haziran Ayı Gebelik Planlayanlar 🫂🎊🎉

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Selam .Ben ovitrelle kullandim.ayin 20si .o aksam bide 36 saat sonra iliski yasadik.Iyne vurulduktan 36 saat sonra sanki ortama bicak batacak gibi agri hissetdim oturunca sanki bicagin ustundeyim gibi .Amma o gunden sonra hic bir belirtim falan olmadi .Sadece uykum var.Ovitrelle kullanip belirtisi olmadan hamile kalan varmi.beni 9cu gunum iyne vurulma dahil.Cevaplayanlardan Allah razi olsun.Bebek mujdesi alirlar insallah en kisa zamanda

Canım benide ekler misin sat 24 Mayıs bat 22 Haziran bu ay bekleyen herkese ve bana inşallah diyelim

Bence bu ay elenecegim çatlatma iğnesi 4. Gün daha hicbirsey kalmadı ne bel ağrısı ne kasık ne akıntı ne göğüs hassasiyeti hicbirsey yok sanırım ya çatlamadi yada bir işe yaramadı

Bence bu ay elenecegim çatlatma iğnesi 4. Gün daha hicbirsey kalmadı ne bel ağrısı ne kasık ne akıntı ne göğüs hassasiyeti hicbirsey yok sanırım ya çatlamadi yada bir işe yaramadı
Merhaba canım bende Cumartesi günü çatlatma iğnesi oldum bu benim 4.kez çatlatma iğnesi tedavim ve hiçbirinde ağrım veya akıntım olmadı ama yumurtalarım çatlıyordu ilk çatlatma iğnemde hiç belirtim olmamıştı ve kimyasalda olsa hamile kalmıştım Şu anda iğneye dahil belirtim yok mesela

Tamm canım haber et

A a a kuzum hosgeldin benimde aşılama öncesi son cıkıs 3. Çatlatma iğnem valla niye sen asılamaya geçmedin canım 4. Denedin

Bir kadin var haftada bir varmı bebek adet oldunmu yok adete ne kdr kaldı diye soruyordu en son sinirlendim dedm her hafta doğuramam..şimdi daha sormuyor :))) cidden bu milletin merakından sıkıldım tbiki kötü niyetli değil illaki bizi anlamıyorlar ama daha da yorucu ve sitresli oluyoruz onlar yüzünden...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…