Gebeliğe Hazırlık 2022 Haziran Ayı Gebelik Planlayanlar 🫂🎊🎉

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım ben araştırdım lh ne zaman artar diye gebelik ve regl gününse artarmış yani adet olmadıysan tabiki ümit var
Regl günüm geçti ama düzensiz benim belkide adet olucam ondan arttı bilmiyorum dün koyuydu bugün yaptım yine çizgi koyu

Eklentiler

• 4533E624-E3AA-4DD7-8709-92FE4DCA078C.jpeg
    139,9 KB · Görüntüleme: 37
  • 3C67EFC8-AFEB-438F-ACF2-261F9157C0BA.jpeg
    127,9 KB · Görüntüleme: 33
Kuzum erken gebelik testi yapsana kaç gün var bata yada bidaha mı yumurtluyosun acaba
Ama 3-4 gündür gündür me silikleşiyor ne koyulaşıyor hep böyle çıkıyor adetime 6 gün var ama çıkmaz diye yapmak istemiyorum kendimi tutmaya çalışıyorum son 1 adet ovülasyonım var yarın onu da yapacam yine böyle çıkarsa salı günü test yapacam canım. Kaç aydır ovülasyon testi kullanıyorum ilk defa böyle oldu
Ya adet olacaksin yakin, yada hamişsin
Canım adetime 6 gün var ama ben kaç aydır ovülosyon yaparım hiç böyle koyu çıkmazdı. Ama nasıl hamile olabilirim ki bu ay 3 kez ilişki oldu farklı zamanlarda yunurtlamaya denk gelmiş olabilir mi ki birde hiç bir belirtim yok hatta her ay adet öncesi göğüs ağrısı şişlik olurdu bu ay o bile yok
Kaç gün var biz senle aynıydık dimi Benım de aha boyle çıktı testimiz de aynı He
Testler de mi bi sorun var ki 6 gün var bata çok kafam karıştı ya

Benimde oyle adet belirtim bile yok bu ay sabirsizlanmaya basladim benim 4 gunum kaldi reglime

Geçen ay adetinizde bir farklılık var mıydı acaba yerleşme kanaması falan oldu da siz adet mi zannettiniz.

Geçen ay adetinizde bir farklılık var mıydı acaba yerleşme kanaması falan oldu da siz adet mi zannettiniz.
Farklılık oldu ama daha çok kimyasal gebelik gibiydi çok uzun sürdü birde aşılama yaptırdığımız için gebelik testi yapmıştım negatifti. Birde adet takviminde ki yumurtlama gününden sonra ki 2 ovülasyon testim aşırı silikti.

Olabılır bide kuzu adet olmaya yakın hormonlar da güçleniyor onun da etkısı olabılıyormus haberın olsun

Hımm anladım. O zaman söylediğin gibi bir ovülasyon daha yapmak en iyisi bana ovülasyonla gebelik öğrenmek için 6 gün erken gibi geldi ama Alah ol der oluverir belli mi olur inşallah hayırlısıyla pozitifi görürsün

Hepimiz aynı durumdayız galiba ben kimseyi görmek istemiyorum kimseyle konuşmak istemiyorum. Çünkü her gördüklerinde bebek konusu açılıyor mutlaka. Bakalım Rabbim hakkımızda hayırlısını versin inşallah. Haziranda aşılama deneyecek doktorum sonrası Allah Kerim

Olabılır bide kuzu adet olmaya yakın hormonlar da güçleniyor onun da etkısı olabılıyormus haberın olsun
Ya aslında onu da biliyorum ama işin ilginç tarafı aylardır ovülosyon kullanıyorum ilk defa böyle oldu yarın da bir ovülasyon yapayım bakalım
Amiinn inşallah aslında gebelik konusunda çok da umudum yok ama bakalım bir çok teşekkür ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…